درخواست آزادی مشروط روزبه مشکین‌‌خط رد شد

درخواست آزادی مشروط روزبه مشکین‌‌خط رد شد به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

درخواست آزادی مشروط روزبه مشکین‌‌خط رد شد

خانواده یک زندانی سیاسی از مخالفت مسئولان با تعلیق مجازات یا توقف اجرای حکم و همچنین رد درخواست آزادی مشروط وی خبر دادند.
به گزارش آواتودی، نگار مشکین‌خط فرزند روزبه مشکین‌‌خط زندانی سیاسی که دوران محکومیت ۱۱ سال حبس را در زندان اوین سپری می‌کند، از مخالفت و کارشکنی مسئولان با آزادی مشروط پدر خود خبر داده است.
خانم مشکین‌خط در یک فایل صوتی می‌گوید: علیرغم اینکه پدرش یک سوم از دوران محکومیت حبس را تحمل کرده، اما همچنان از آزادی مشروط و تعلیق مجازات یا توقف حکم او ممانعت به عمل می‌آید.
این در حالی است که آقای مشکین‌خط از وضعیت جسمانی مناسبی برخوردار نبوده و از بیماری‌های جسمی متعددی از جمله مشکلات کلیوی و آلرژی با زمینه عفونت رنج می‌برد.
بنابر اظهارات خانم مشکین‌خط، دادگاه تجدیدنظر استان تهران در آذر ماه امسال مانع از آزادی مشروط روزبه مشکین‌‌خط شده است.
شعبه ۳۶ دادگاه تجدیدنظر استان تهران در شرایطی با این درخواست مخالفت کرده که مسئولان زندان و شعبه اول واحد اجرای احکام دادسرای اوین، با این امر موافق بوده‌اند.
روزبه مشکین‌خط پیش از بازداشت، سردبیر وبسایت "انتخاب خبر" و از رهبران حزب "ایران سرفراز"، به تحمل ۱۱ سال حبس تعزیری محکوم شده که در آستانه ورود به پنجمین سال از دوران محکومیت حبس خود در زندان اوین است.

مطالب مرتبط