دنباله‌دار نیووایز، شاهد نامزدی زوج آمریکایی

اهمیت موضوع:
بی اهمیتکم اهمیتمتوسطمهمخیلی مهم
Loading...

۱۹ دقیقه پیش

ازدواج
توضیح تصویر،

اریکا گفت: جان زانو زد و از من خواستگاری کرد

عکسی از مردی در حال خواستگاری از یک زن، در شبی که دنباله‌دار نیووایز در آسمان صاف و پرستاره نیویورک مشاهده می‌شد، در روزهای اخیر در شبکه‌های اجتماعی و رسانه‌ها فراگیر شده است.

داستان این عکس را از زن جوانی پرسیدیم که شادترین لحظه زندگی‌اش با ظاهر شدن یکی از پرنورترین دنباله‌دارها در آسمان جهان همزمان شد.

بیشتر بخوانید:

اریکا پندراک، ۲۶ ساله و اهل شهر نیویورک میلز در ایالت نیویورک است و جان نیکوترا در شهرک دیگری به نام ساکویت در همان ایالت زندگی می‌کند.

اریکا به بی‌بی‌سی فارسی گفت با جان در صفحه اینستاگرامش آشنا شده است.

ازدواج
توضیح تصویر،

اریکا: دوست جان که عکاس است، پیشنهاد کرد دنباله‌دار را تماشا کنیم و او با دوربینش از ما عکس بگیرید

او گفت: دو سال پیش وقتی چیزی درباره بسکتبال بر روی اینستاگرام پست کرده بودم، جان به من پیام داد و گفت “تا حالا بسکتبال بازی نکردی؟” بعد هم شماره تلفن رد و بدل شد و دو هفته طول نکشید که با هم قرار مدار گذاشتیم.

اریکا می‌گوید او و جان درباره ازدواج با هم زیاد حرف زده، اما درباره زمان ازدواج توافقی نکرده بودند.

ازدواج
توضیح تصویر،

اریکا، حلقه نامزدیش را در شب ستاره دنباله‌دار دریاف کرد

خانم پندراک از آن شب خاطره‌انگیز و آن عکس معروف می‌گوید: “شب ۱۸ جولای قرار بود به کمپ خانوادگی جان برویم؛ دوست جان که عکاس است، پیشنهاد کرد دنباله‌دار را تماشا کنیم و او با دوربینش از ما عکس بگیرید”.

ازدواج
توضیح تصویر،

آنها در حال تدارک مراسم عروسی‌اند

اریکا از لحظه خواستگاری گفت: “بعد از عکس اول، جان زانو زد و از من خواستگاری کرد، من که کاملاً غافلگیر شده بودم، بلافاصله بله گفتم و از خوشحالی اشک در چشمانم حلقه زد”.

اریکا پندراک به بی‌بی‌سی گفت او و نامزدش جان، این روزها در حال جستجوی تالار و محل مناسبی برای مراسم عروسی‌اند، اما تاریخ دقیق مراسم، هنوز معلوم نیست.

او به همراه دو عکسی که بسیار مورد توجه کاربران شبکه‌های اجتماعی قرار گرفته و اصطلاحا “وایرال” شده، دو عکس دیگر از خودش و جان، به همراه عکس حلقه نامزدی‌اش، برای بی‌بی‌سی فارسی فرستاد.

نظرات