رئیسی حیا کن مملکتو رها کن! اعتراض مردمی که برای خرید مواد غذایی در نیشابور هجوم آورده‌اند

مجله ویدیویی بدون سانسور توفیدز، حاوی آخرین اخبار ایران و جهان، ویدیوهای طنز سیاسی و دینی، ویدیوهای افشاگرانه و سکس اسلامی، دوربین مخفی و مطالب بزرگسالان 18+، سرگرمی و فیلم.

جستجوی توفیدز

مطالب مرتبط

رئیسی حیا کن مملکتو رها کن! اعتراض مردمی که برای خرید مواد غذایی در نیشابور هجوم آورده‌اند

اهمیت:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

هجوم مردم نیشابور برای خرید مواد غذایی و اعتراض به گرانی با شعار رئیسی «حیا کن مملکتو رها کن»
مردم نیشابور با هجوم برای خرید مواد غذایی در اعتراض به گرانی شعار می‌دهند: «رئیسی حیا کن مملکتو رها کن». فیلمی از تجمع شمار زیادی از مردم را در برابر یکی از مراکز دولتی توزیع کالا نشان می‌دهد. در این فیلم جمعیت زیادی به انتظار دریافت کالا در صف طولانی ایستاده‌اند؛ اما از توزیع کالا خبری نیست.
روز شنبه ۲۴ اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۱، فیلمی از هجوم مردم نیشابور برای خرید مواد غذایی انتشار یافته است. در این فیلم مردم در اعتراض به گرانی‌ها شعار می‌دهند: «رئیسی حیا کن مملکتو رها کن.»
شمار زیادی از مردم را نشان داده می‌شود که در صف طولانی در برابر یکی از مراکز دولتی توزیع کالا به انتظار ایستاده‌اند. از توزیع کالا خبری نیست و مردم همچنان در انتظار به‌سر می‌برند.
در پی حذف یارانه‌ها و گرانی چند برابری مواد غذایی این روزها با اعتراض و هجوم گسترده مردم برای خرید مواد غذایی روبرو بوده‌ایم.
مرگ بر اصل ولایت فقیه! فیلم تظاهرات مردم پردنجان
مرگ بر خامنه‌ای ؛ شعار مردم فارسان در تظاهرات بر علیه گرانی – ویدئو
فیلم‌های صف‌های طولانی مواد غذایی در تهران و شهرستان‌ها
پاسخ مردم نیشابور به رئیسی؛ «رئیسی حیا کن مملکتو رها کن»
گسترش اعتراض‌ها به گرانی در حال همه‌گیری به سرتاسر ایران است. رئیسی تلاش می‌کند، با فرستادن گسترده نیروهای امنیتی و ایجاد جو رعب و وحشت مردم را به ساکت کند. اما مردم از هر فرصتی برای تظاهرات و ابراز مخالفت استفاده می‌کنند.
اعتراض مردم به گرانی از یک هفته پیش با گران شدن آرد و سایر کالاهای اساسی آغاز شد. مردم ابتدا در استان خوزستان و در شهرهای ایذه، شادگان، حمیدیه، دزفول، ایذه، اندیمشک به اعتراض و تظاهرات پرداختند. این تظاهرات به سایر استان‌ها از جمله چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد، لرستان، اردبیل و… گسترش پیدا کرد.
#shorts #گرانی
خبرها و ویدئوهای بیشتر در لینک: http://www.irankargar.com

اپلیکیشن مویابل سایت

مطالب دیگر

Subscribe
خبر بده در مورد
0 نظر
Inline Feedbacks
نمایش تمامی نظرات