زنوری: فقط یک سالار داریم آن هم هواداران / تراکتور علیه باج خواهی دو بازیکن خارجی!

جستجو

زنوری: فقط یک سالار داریم آن هم هواداران / تراکتور علیه باج خواهی دو بازیکن خارجی!

اهمیت:
بی اهمیتکم اهمیتمتوسطمهمخیلی مهم
Loading...

به گزارش “ورزش سه”، آنتونی استوکس و لی اروین، دو ستاره این فصل تراکتورسازی محسوب می‌شوند که به ثمر رساندن 12 گل از سوی آنها موجب شده آمار فوق‌العاده‌ای در این تیم داشته باشند ولی این دو بازیکن در روزهای اخیر حواشی عجیبی را ایجاد کرده‌اند.

غیبت استوکس و اروین طی یک هفته اخیر در ایران، آن هم در آستانه حساس‌ترین بازی نیم‌فصل تراکتور مقابل پرسپولیس موجب شده بود تا هواداران این تیم اضطراب و نگرانی زیادی داشته باشند ولی در نهایت یکی از این دو بازیکن به تبریز بازگشتند.

استوکس که دومین گلزن برتر لیگ برتر محسوب می‌شود و مهره اصلی خط حمله تراکتورسازی است، بعد از هشت روز غیبت به ایران آمده و پرواز او امشب در فرودگاه شهید مدنی تبریز می‌نشیند تا یکی از دو مهاجم خارجی تراکتوری‌ها قبل از دیدار برابر پرسپولیس به ایران برسند.

اما قبل از حضور استوکس در ایران، ظهر امروز محمدرضا زنوزی، مالک باشگاه تراکتورسازی بیانیه‌ای در خصوص غیبت دو بازیکن خارجی تیمش داد و اظهار کرد: همانطور که در ابتدای تحویل باشگاه تراکتورسازی گفته‌ام، تراکتور فقط یک‌سالار دارد و آن هم هواداران هستند و هیچ فردی بالاتر از باشگاه نیست.

مالک باشگاه تراکتور بازهم بر موضع قبلی خود تاکید کرد و گفت: بر عهد خود با هواداران پایبندیم و  اجازه نمی‌دهیم هیچ‌فردی خود را بالاتر از باشگاه بداند و از باتجربه‌ترین و بزرگترین بازیکن گرفته تا جوان‌ترین آنها، همه موظف به تبعیت از اصول باشگاه هستند.

وی در ادامه صحبت‌های جالب دیگری را نیز ابراز کرد و گفت: هدف برخی افراد ایجاد تنش و به بیانی دیگر، گِل آلود کردن آب است تا برای منافع خود بهره‌برداری کنند که این امر در سیستم جدید باشگاه تراکتور نمی‌تواند جاری باشد و از هواداران نیز می‌خواهیم که با شکیبایی همیشگی‌شان ما را در تحقق اهداف یاری کنند.

زنوزی در پایان تاکید کرد کرد: هواداران عزیزمان مطمئن باشند که تحقق خواسته‌ی آنان که همانا کسب موفقیت است، در اولویت امور قرار دارد و تاکنون نیز موفقیت حاصل شده در سایه نظم و انضباط بوده  و در آینده نیز تمامی تصمیمات و اقدامات در این راستا انجام می‌شود.

به نقل از سایت تراکتورسازی، لازم به توضیح است که این اعلام موضع و اظهارات مالک این باشگاه با تداوم بی‌انضباطی این دو بازیکن، پس از دو مرتبه تخلف و اخذ تعهد از آنان و در پاسخ به تداوم باج‌خواهی و بی‌انضباطی آنان انجام شده است.

در همین رابطه علیرضا اسدی نیز پیش از بازگشت امشب استوکس به ایران عنوان کرده بود: باشگاه تراکتور به تمام تعهدات مالی خود عمل کرده و به میان آوردن چنین مباحثی درست نیست؛ البته در این باره بازار شایعات بسیار داغ هستند، اما باشگاه تراکتورسازی تمام این شایعات درباره علت غیبت ستاره‌هایش را تکذیب می کند.

با این صحبت‌ها و بیانیه‌های تند می‌توان اینطور برداشت کرد که باشگاه تراکتورسازی به طور جدی با بازیکنان خارجی خود برخورد انضباطی خواهد داشت که البته استوکس بعد از هشت روز غیبت به ایران آمده ولی اروین همچنان دور از تمرینات تراکتور به سر می‌برد.

Subscribe
Notify of
0 نظر
Inline Feedbacks
View all comments