زن و شوهر سارق دستگیر شدند

اهمیت موضوع:
بی اهمیتکم اهمیتمتوسطمهمخیلی مهم
Loading...
زن و شوهری که به خانه یکی از اقوام خود دستبرد زده بودند، شناسایی و دستگیر شدند.

به گزارش شرق، ششم مرداد ماه پرونده ای با موضوع دزدی خانه در کلانتری ۱۱۴ غیاثی تشکیل و با فرمان مقام قضائی برای رسیدگی تخصصی به پلیس آگاهی ارسال شد. شاکی با حضور در پلیس آگاهی گفت :ساعت ۱۰ شب پنجم مرداد از خانه خود واقع در شرق تهران خارج و بعد از حدود دو ساعت با مراجعه به خانه متوجه به هم ریختگی منزل و سرقت طلا های همسرم حاوی سرویس طلا، زنجیر و ساعت مچی به ارزش تقریبی ۵۰ میلیون تومان شدم.

کارآگاهان در گام نخست تحقیقات به مکان وقوع جرم رفتند و در بازدید از آنجا باتوجه به قرائن موجود دریافتند سرقت توسط شخصی آشنا انجام شده و دزد با صحنه سازی تصمیم گمراه کردن تحقیقات را داشته است. مجددا از شاکی تحقیق شد.

او در گفته های تازه خود خاطرنشان کرد:در رابطه سرقت به یکی از آشنایانم به نام سیمین و همسرش نادر که با آنها ارتباط خانوادگی داریم، مظنون هستم. آن ها امکان دسترسی به کلید منزل من را داشتند. در پی اظهارات تازه مالباخته رسیدگی به پرونده وارد فاز جدیدی شد.

کارآگاهان با تجمیع سرنخ های موجود و بهره گیری از شیوه های نوین کشف جرم اطمینان پیدا کردند سرقت به دست سیمین و نادر انجام شده است؛ به همین علت با هماهنگی قضائی هر دو متهم را دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل کردند.

 متهمان بعد از انتقال به پلیس آگاهی و مواجهه با قرائن و شواهد موجود ضمن قبول جرم خود اعلام کردند:به دلیل مشکلات مالی نقشه سرقت از شاکی را کشیدیم و در فرصت به دست آمده با برداشتن دسته کلید نقشه خود را اجرائی کردیم؛ اما حالا حاضر به عودت همه اموال هستیم.

سرهنگ کارآگاه علی کنجوریان، رئیس پایگاه ششم پلیس آگاهی تهران بزرگ، در رابطه این پرونده گفت:باتوجه به اقرار آشکار متهمان و عودت اموال دزدیده شده و اظهار پشیمانی و ندامت آن ها شاکی برای جلوگیری از مشکلات خانوادگی، از شکایت خود چشم پوشی و رضایت خود را از سیمین و نادر اعلام کرد تا پرونده در دادسرای ناحیه ۱۵ تهران مختومه شود.

sarpoosh

با این خبر موافقم با این خبر مخالفم

Subscribe
Notify of
0 نظر
Inline Feedbacks
View all comments