زین الدین زیدان: در لالیگا همه بازی ها سخت هستند؛ استفاده از سیستم چرخشی، راه رسیدن به موفقیت است

اهمیت:
بی اهمیتکم اهمیتمتوسطمهمخیلی مهم
Loading...

زین الدین زیدان، سرمربی تیم رئال مادرید در آستانه دیدار این هفته تیمش مقابل کادیز با خبرنگاران گفتگو کرد.

زین الدین زیدان تیمش را برای بازی پنجم در فصل 2020/21 لالیگا آماده می کند و آنها شنبه شب از ساعت 20:00 (به وقت تهران) میزبان کادیز خواهند بود.

به گزارش طرفداری و به نقل از وب سایت رسمی باشگاه رئال مادرید، زیزو در صحبت های پیش از بازی گفت:

کادیز تیم بسیار منظمی است که تازه به رقابت های لالیگا صعود کرده اند و مقابل ما قرار خواهند گرفت. آنها کار را برای ما خیلی سخت خواهند کرد اما می دانیم که در لالیگا همه بازی ها سخت هستند. لیگ دسته دو اسپانیا هم بسیار رقابتی است. نکته کلیدی این است که آماده باشیم و می دانیم که آنها تمام توان خود را به کار خواهند گرفت و می دانیم چقدر بازی سخت خواهد بود. نهایت تلاش خود را برای شکست دادن آنها و ارائه یک بازی زیبا ارائه خواهیم کرد چون هر سه امتیاز بازی را می خواهیم.

از وضعیت موجود مطلع هستیم، 12 روز 14 بازیکن خود را در اختیار نداشتیم اما خوب تمرین کرده ایم و بازیکنانی که در اردوی تیم های ملی بودند سالم برگشته اند و مشکلی ندارند و این مهم ترین مسئله است. امروز تمرین کردیم و فردا اولین بازی از 7 دیدار فشرده را خواهیم داشت. برای این بازی آماده ایم.

رودریگو گوئس

او بازیکنی بسیار خوب با آینده ای فوق العاده است. پست ترجیحی او سمت راست است، اما می تواند در سمت چپ یا وسط هم بازی کند. ما بازیکنان زیادی داریم و مهم ترین مسئله برای او این است که پیشرفت کند و می داند که بازیکن مهمی در ترکیب تیم است. ما گروه بزرگی هستیم و روی همه بازیکنان حساب خواهم کرد. نکته کلیدی این است که بازیکنان آماده باشند و وقتی به آنها نیاز داشتیم کار خود را به خوبی انجام دهند.

برنامه فشرده بازی ها و سیستم چرخشی

برای کسب عناوین در طول یک فصل طولانی به سیستم چرخشی نیاز داریم. برای اجرای این برنامه بازیکنان خوب زیادی در اختیار داریم. می خواهم به شما یادآوری کنم که شرایط اینجا به چه ترتیب است؛ بازیکنان هیچوقت استراحتی ندارند. می خواهم با هواداران صحبت کنم چون آنها مهم هستند. آنها کسانی هستند که از بازیکنان حمایت می کنند و خواهان پیروزی رئال مادرید هستند. بازیکنان ما هیچوقت استراحت نمی کنند و 7 بازی فشرده پیش رو دارند، هیچوقت متوقف نمی شوند و سپس راهی اردو های تیم های ملی می شوند. می خواهیم از همه استفاده کنیم، و نشان داده ایم که با این فلسفه می توانیم عناوینی فتح کنیم. این راه رسیدن به دستاورد های بزرگ است و همین مسیر را ادامه خواهیم داد.


بیشتر بخوانید:

Subscribe
Notify of
0 نظر
Inline Feedbacks
View all comments