سارقان طلاجات زنان سالخورده بازداشت شدند/" کف‌زنی" به بهانه کمک به فقرا

اهمیت:
بی اهمیتکم اهمیتمتوسطمهمخیلی مهم
Loading...

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران پویا؛ سردار فرامرز به گذر با اشاره به بازداشت سارقان طلاجات زنان سالخورده اظهار کرد: در پی اعلام شکایت تعدادی از شهروندان مبنی بر اینکه افرادی به بهانه کمک به فقرا و نیازمندان در نزدیکی مساجد و معابر، پرسه زده و طلاجات ( مانند گوشواره، انگشتر و دستبند) آنها را به سرقت برده‌اند، بلافاصله تحقیقات پلیسی آغاز و کارآگاهان موفق شدند سارقان را در یک اقدام ضربتی شناسایی و دستگیر کنند.

جانشین  رئیس پلیس آگاهی افزود: کارآگاهان ابتدا چهره فرضی سارقان را مشخص کردند و با انجام تحقیقات میدانی و روشهای علمی کشف جرایم، موفق شدند سارقان را شناسایی و دستگیر کنند.

به گفته این مقام انتظامی، در بازرسی از خودروی متهمان، مبالغ زیادی اسکناس، دلار تقلبی و طلاجاتی که در همان روز از زنان سالخورده کف‌زنی کرده بودند، کشف شد.

وی با بیان این که متهمان تاکنون به 40 فقره سرقت به این شیوه اعتراف کرده‌اند، تصریح کرد: پلیس طبق قانون با مخلان امنیت برخورد قاطع کرده اما هموطنان نیز باید نسبت به ترفندهای متقلبانه و فریبکارانه شیادان آگاه باشند و هرگونه موارد مشکوک را در اسرع وقت به مرکز فوریتهای پلیسی 110 گزارش کنند.

جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در کانال اینستاگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)

انتهای پیام/

Subscribe
Notify of
0 نظر
Inline Feedbacks
View all comments