ساری: به اقدام اخیر کانته افتخار می‌کنم

جستجو

ساری: به اقدام اخیر کانته افتخار می‌کنم

اهمیت:
بی اهمیتکم اهمیتمتوسطمهمخیلی مهم
Loading...

کد خبر: 1570956/31 زمان: 10:53   1397/09/03 بازدید: 85

مائوریزیو ساری، سرمربی چلسی به تمجید از انگولو کانته ، پس از انتشار اخبار عجیب اخیر راجع به او پرداخت.

به گزارش “ورزش سه”، کانته اخیرا قراردادش را تمدید کرده و حقوقش از هفته ای 150 هزار پوند به 290 هزار پوند رسیده است و حال فوتبال لیکس مدعی شده که او به سران باشگاه گفته که حقوقش را به صورت عادی در انگلیس پرداخت کنند، نه اینکه تلاش کنند قوانین مالیاتی را دور بزنند. مشاور مالیاتی کانته در این رابطه گفت:” انگولو فقط می‌خواهد یک حقوق عادی دریافت کند. این در حالیست که اکثر بازیکنان از طریق کشورهای دیگر پول را بدون پرداخت مالیات دریافت می‌کنند. حال ساری به تمجید از تصمیم کانته پرداخت.

او گفت:” البته که فکر می‌کنم از بابت حقوقش به او افتخار می‌کنم. من این موضوع را نمی‌دانستم. یکی دو روز پیش در نشریات خواندم. انگولو همینگونه است. همیشه همینگونه است و من به او افتخار می‌کنم.”

 

ساری سپس شوخی جالبی با کانته انجام داد و گفت:” من واقعا از بابت قرارداد جدید کانته خوشحالم و به او افتخار می‌کنم. و البته تمدید او خبر خیلی مهمی بود. داوید لوئیز موضوع جالبی به من گفت. او گفت که کانته دوست ندارد هزینه رستوران را پرداخت کند و از زیر این کار در می‌رود. ولی فکر می‌کنم او بازیکنی حرفه ای است، هم داخل و هم خارج زمین. او بازیکن خیلی مهمی برای ما در دفاع کردن است ولی در حرکات هجومی هم رو به پیشرفت است.”

Subscribe
Notify of
0 نظر
Inline Feedbacks
View all comments