سازمان جهانگردی و راهنمای شستشو بعد از مستراح !

سازمان جهانگردی و راهنمای شستشو بعد از مستراح ! در مجله ویدیویی توفیدز. حاوی اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده.

جستجوی سایت
اهمیت:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

اخیرا سازمان جهانگردی و گردشگری جمهوری اسلامی با توجه به فقر آثار باستانی، ابنیه و مکانهای فرهنگی و جذاب توریستی در ایران و طی ابتکاری جدید به تبلیغ و معرفی توالتهای ایرانی (تورهای توالت نوردی) روی آورده و بدینوسیله در صدد است که در این رکود بازار گردشگری موجود در ایران، بتواند به این بهانه پای جهانگردان خارجی را به ایران باز کند.

البته معرفی این جاذبه توریستی، تنها به توصیف این مکان مقدس و معطر محدود نشده و سازمان مربوطه در جهت رفاه حال مسافرین خارجی اقدام به انتشار دستورالعمل استفاده و نیز شستشوی پس از استفاده به شیوه های با شیلنگ، با دستمال و با سطل (در زمانهای قطعی آب) را در طرحهای گرافیکی نموده که واقعا جای دست مریزاد، سپاس و خسته نباشید دارد.

سازمان جهانگردی و راهنمای شستشو بعد از مستراح

لازم به ذکر است که این سازمان جهت تسهیل امور تخلیه ای مسافران خارجی و جلب نظر هر چه بیشتر ایشان از این تورهای تفریحی، سعی بر این داشته که حداکثر میزان لذت فرد را در زمان انجام امور تخلیه در طرحهای گرافیکی مربوطه،متجسم نموده و نیز با استفاده از الفاظی همانند: “به صدا بیاندازش؛ و در حالی که داری می دیش پائین، حالش رو ببر” جلب مخاطب بیشتری داشته باشد.

در پایان، هاتی پاتی ضمن ارزشگذاری به این اقدام زیبنده سازمان در جهت معرفی کامل فرهنگ تخلیه مردم مشرق زمین به توریستهای معزز، این پرسش را در ذهن خود جستجو می کند که حال که این حرکت عظیم فرهنگی صورت پذیرفته، چرا سعی نشده از انقلاب بزرگ علمی که در این راستا سالها پیش انجام شده، صحبتی به میان بیاید و خارجیهای گرامی به جای استفاده از سیفـــــــون، با سطل مشغول به پاکسازی فرآورده های بدنی و هنرهای ساختمانی خود شوند و با علم روز به کار رفته در این سیستم، آشنا نگردند!؟

همچنین در حمایت از این خیز فرهنگی و در جهت ارتقای هرچه بیشتر و روزافزون آن، هاتی پاتی مایل است که پیشنهادات زیر را ارائه دارد؛ امید است که مورد توجه مدیریت محترم ان سازمان معظم قرار گیرد:

1. از آنجا که از دیر باز یکی از ارکان و اجزای لاینفک یک موال ایرانی و یار گرمابه و گلستان آن، آفتابه می باشد و حتی شخص امام راحل (قدس) به وسیله آن اقدام به وضو گرفتن می نمودند، چه به لحاظ تاریخی و فرهنگی و چه به لحاظ توجه به ارزشهای انقلاب اسلامی، جای خالی آفتابه در این طرح به شدت احساس می شود و چه نیکوست که آن فرد خارجی گرامی به هنگام شستن خود به جای استفاده از سطل آب، با ارزشهای انقلاب خود را شستشو دهد و بدین شکل و در راستای صدور انقلاب اسلامی، اساس انقلاب از تمامی منافذ وارد وجود وی شده و فرد طراوت و تازگی آن را با پوست و گوشت خود حس کند.

2. توصیه می گردد که جهت جلب هر چه بیشتر توریست و نیز جهت تفهیم کامل فرهنگ غنی اسلامی به ایشان، دقیقا مشابه چنین دستور العملهای تصویری و با ذکر تمام جزئیات، جهت تور صیغه نیز به کار گرفته شود، به گونه ای که کلیه پوزیشنهای مطلوب با توجه به مدت زمان دوره صیغه کاملا تشریح و تصویر شود و تا گردشگران خارجی نیز با لذت هر چه بیشتری که از این امر متوجهشان می گردد، به دین مبین اسلام راغب گردیده و آنگاه علاوه بر درآمدزایی حاصل از ورود ارز به کشور، شاهد فوائد معنوی حاصل از این امر نیز خواهیم بود.

مطالب مرتبط
اپلیکیشن موبایل توفیدز
مطالب دیگر