سامسونگ قابلیت‌های قلم اس پن پرو را معرفی کرد

جستجو

سامسونگ قابلیت‌های قلم اس پن پرو را معرفی کرد

اهمیت:
بی اهمیتکم اهمیتمتوسطمهمخیلی مهم
Loading...

۲۷ دی ۹۹ ساعت ۰۹:۳۵

سامسونگ بعد قلم اس پن، اکنون به معرفی ویژگی‌های قلم اس پن پرو – S Pen Pro که مخصوص گوشی گلکسی اس ۲۱ اولترا طراحی شده، پرداخته است.

سامسونگ در جریان رونمایی از پرچمداران گلکسی S21 علاوه بر نسخه معمولی قلم هوشمند خود از نسخه پرو آن نیز رونمایی کرد و گلکسی اس ۲۱ اولترا از هر دو مدل اس پن پشتیبانی می‌کند.

این دو قلم جدید ابعاد بزرگ‌تری نسبت به اس پن سری نوت دارند و این باعث شده است که این قلم به جای اینکه داخل گوشی قرار بگیرد، توسط یک قاب (گارد) در کنار گوشی نگه داشته شود.

قلم اس پن پرو

قلم اس پن پرو

تنها قسمت نا امید کننده این است که، قلم اس پن دارای عملکرد بلوتوثی نیست و این یعنی شما نمی‌توانید از قابلیت‌های (استفاده کردن به عنوان شاتر دوربین) سری نوت سامسونگ استفاده کنید. اما به لطف تکنولوژی Wacom، می‌توانید با فشار دادن دکمه روی این قلم (زمانی که قلم نزدیک گوشی باشد) برنامه‌هایی را که به عنوان میانبر تنظیم کرده‌اید، اجرا کنید.

قلم اس پن پرو دارای عملکرد بلوتوثی است و می‌توانید از آن به عنوان یک کنترل کننده موسیقی یا شاتر دوربین استفاده کنید. این قلم در اواخر سال ۲۰۲۱ عرضه خواهد شد اما هنوز اطلاعاتی از قیمت این قلم در دسترس نیست. قیمت قلم اس پن ۴۰ دلار است که می‌توانید آن را به همراه یک قاب (گارد) به قیمت ۷۰ دلار خریداری کنید.

قلم اس پن پرو

قلم اس پن پرو

قلم اس پن پرو فقط مختص گلکسی اس ۲۱ اولترا نیست و زمانی که رابط کاربری One UI 3.1 برای گوشی‌های گلکسی منتشر شود، گوشی‌های نسل قبل هم می‌توانند از این قلم پشتیبانی کنند. پس از انتشار به روزرسانی گوشی‌هایی مثل گلکسی نوت ۱۰ و نوت ۲۰ و همچنین تبلت‌های گلکسی تب اس ۶ و اس ۷ هم از اس پن پرو پشتیبانی خواهند کرد. گوشی‌های سایر کمپانی‌ها با استفاده از تکنولوژی Wacom، ‌می‌توانند از قلم اس پن‌ پرو پشتیبانی کنند.

Subscribe
Notify of
0 نظر
Inline Feedbacks
View all comments