سرویس استریم بازی آمازون از سال آینده آغاز به کار می‌کند

جستجو

سرویس استریم بازی آمازون از سال آینده آغاز به کار می‌کند

اهمیت:
بی اهمیتکم اهمیتمتوسطمهمخیلی مهم
Loading...
شرکت آمازون,اخبار دیجیتال,خبرهای دیجیتال,بازی
غول بزرگ دنیای تجارت الکترونیک مدتی است که قصد ورود به صنعت بازی را دارد و حالا طبق اخبار منتشر شده، سرویس استریم بازی آمازون (Amazon) از سال آینده آغاز به کار می‌کند.

سرویس استریم بازی آمازون قرار بود در سال جاری میلادی افتتاح شود اما به نظر می‌رسد کرونا ویروس باعث شده تا آن‌ها این مسئله را به تعویق بیندازند و زمان مناسب‌تری را انتخاب کنند.

تاخیر یک ساله سرویس استریم بازی آمازون – Amazon

شرکت آمازون، ماه آینده دو بازی The New World و The Crucible را به بازار عرضه می‌کند که تا اینجا تبلیغات زیادی پیرامون آن‌ها انجام نگرفته اما در هر صورت نشان می‌دهد که این شرکت بزرگ تا چه اندازه به ورود به دنیای بازی علاقه‌مند است. جایی که این شرکت قرار است پر سر و صدا ظاهر شود، افتتاح سرویس استریم مورد انتظار و بزرگی است که شایعات هیجان انگیز مختلفی پیرامون آن می‌شنویم. این سرویس که هنوز تاریخ افتتاح مشخصی ندارد، قرار بود در سال ۲۰۲۰ کار خود را آغاز کند اما با توجه به اتفاقات اخیر و شیوع کرونا ویروس، این اتفاق احتمالا با یک سال تاخیر رخ خواهد داد.

شرکت آمازون,اخبار دیجیتال,خبرهای دیجیتال,بازی بازی The New World

طبق اخبار منتشر شده از سوی نیویورک تایمز، این سرویس که فعلا با نام موقت پروژه تمپو (Project Tempo) شناخته می‌شود، در سال آینده به صورت کامل در دسترس مخاطبان قرار خواهد گرفت اما آمازون در تلاش است تا یک نسخه اولیه (بتا) از آن را تا چند ماه آینده منتشر کند تا نقاط ضعف و قوت این سرویس شناخته شود.

پروژه تمپو یک سرویس بر اساس فضای ابری خواهد بود، چیزی شبیه گوگل استادیا (Google Stadia) و این در حالی است که آن سرویس نتوانست در بازار موفق ظاهر شود و حتی بسیاری از استادیا به عنوان یک پروژه شکست خورده یاد می‌کنند. اما آمازون به سرویس تمپو خوشبین است و پس از سرویس آمازون پرایم، از این سرویس بازی به عنوان بزرگ‌ترین سرمایه‌گذاری در حوزه سرگرمی یاد می‌کند. پروژه تمپو با سرویس توییچ (Twitch) هم مرتبط خواهد بود که احتمالا می‌دانید مالکیت آن نیز در اختیار شرکت آمازون است.

sarpoosh

با این خبر موافقم با این خبر مخالفم

Subscribe
Notify of
0 نظر
Inline Feedbacks
View all comments