سلامی، فرمانده سپاه نقشه بعدی خامنه ای برای فرار از سقوط را لود داد

سلامی، فرمانده سپاه نقشه بعدی خامنه ای برای فرار از سقوط را لود داد به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

سلامی، فرمانده سپاه نقشه بعدی خامنه ای برای فرار از سقوط را لود داد

Join this channel to get access to perks:
https://www.youtube.com/channel/UCdzx4555tCT_oaqqW1hN_8g/join
سازمان اطلاعات سپاه قم، مهدی نصیری، فعال سیاسی منتقد علی خامنه‌ای و مدیر مسوول سابق روزنامه کیهان را احضار کرد.

بر اساس گزارش کانال تلگرام مهدی نصیری، وی روز شنبه ۳۰ اردیبهشت و پس از بازگشت از دادگاه ویژه روحانیت به اطلاعات سپاه احضار شده است.

آقای نصیری امروز صبح در پی شکایت حمید رسایی، از روحانیون تندرو عضو جبهه پایداری، به شعبه چهارم دادگاه ویژه روحانیت قم رفته بود.

کانال تلگرام مهدی نصیری نوشته که اطلاعات سپاه از این فعال سیاسی خواسته ساعت ۱۰ صبح فردا در دفتر سازمان اطلاعات سپاه حاضر شود و «اسناد و مدارک ادعاهای مطرح شده در مقالات خود را به همراه داشته باشد».

مشخص نیست که سازمان اطلاعات سپاه برای کدام مقالات، آقای نصیری را احضار کرده است، اما او در ماه‌های اخیر انتقادهای صریحی را علیه سیاست‌های علی خامنه‌ای، رهبر جمهوری اسلامی مطرح کرده است.

مهدی نصیری، در سال‌های دهه هفتاد و با حکم علی خامنه‌ای سردبیر و مدیر مسئول روزنامه کیهان بود.

این پژوهشگر دینی در سال‌های گذشته از سیاست‌های رهبر جمهوری اسلامی به تندی فاصله گرفته و در موارد متعددی به انتقاد صریح از حکومت ایران پرداخته است.

او با انتقاد از سیاست حجاب اجباری جمهوری اسلامی گفته است که جمهوری اسلامی می‌خواهد برای اجرای این سیاست، «مردم را به جان هم اندازد»

مهدی نصیری پس از اعتراضات
© Copyright Notification: This video is originally produced by IranTV on youtube (youtube.com/IranTV) and all rights are preserved for us. using our contents without permission results in our legal claim.