سیلی زدن نماینده مجلس به گوش یک سرباز راهور در دروازه دولت تهران – فیلم

جستجو

سیلی زدن نماینده مجلس به گوش یک سرباز راهور در دروازه دولت تهران – فیلم

اهمیت:
بی اهمیتکم اهمیتمتوسطمهمخیلی مهم
Loading...

روز شنبه، ۴ بهمن، فیلم سیلی زدن نماینده مجلس به گوش یک سرباز راهور، در فضای مجازی منتشر گردید. بنا به اظهارات سربازی که سیلی خورده بود، وی از ورود خودروی نماینده مجلس به خط ویژه عبور اتوبوس جلوگیری به عمل آورده بود.
براساس گزارش رسانه ها یکی از نمایندگان مجلس، روز گذشته به علت ممانعت سرباز راهور از ورود وی به خط ویژه اتوبوس، عصبانی شده و به صورت این سرباز سیلی زده است.ویدیویی در شبکه‌های اجتماعی منتشرشده که نشان می‌دهد یکی از نمایندگان مجلس که گفته می‌شود عنّابستانی نماینده سبزوار است، قصد عبور از خط ویژه دروازه دولت تهران با خودرو شخصی را داشته که سرباز راهور جلویش را می‌گیرد. گفته شده این نماینده مجلس درواکنش به اقدام قانونی این سرباز، به او سیلی می‌زند.
در این ویدئو، چند نفر از شهروندان نیز شهادت می‌دهند که شاهد سیلی زدن نماینده مجلس به مامور پلیس بوده‌اند.
بر اساس ویدئوهایی که در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده، علی‌اصغر عنابستانی، نماینده سبزوار در مجلس در این خودرو بوده و به این مامور سیلی زده است.
سرباز راهور امید اکبری در این ویدئو می‌گوید: این نماینده مجلس قصد داشته است برای تردد از خط ویژه استفاده کند و وقتی من مانع او شدم و با این موضوع مخالفت کردم، با برخورد فیزیکی وی مواجه شدم و او مدعی شد من نماینده مجلس شورای اسلامی هستم.
فیلم سیلی زدن نماینده مجلس به گوش این سرباز با واکنش گسترده کاربران در فضای مجازی مواجه شد.
علی اصغر عنابستانی، متولد سال ۱۳۵۰، در انتخابات دوره نهم ریاست جمهوری مسئولیت ستاد احمدی نژاد در خراسان رضوی را به عهده داشت و با پیروزی محمود احمدی نژاد، مدیرکل امور اجتماعی استان و سپس فرماندار سبزوار شد. علی اصغر عنابستانی، در یازدهمین دوره مجلس، از سبزوار به مجلس راه یافت.
شایان ذکر است که در دی‌ماه سال ۹۷ نیز محمد باسط درازهی، نماینده سراوان در مجلس دهم در جریان حضور در سازمان گمرک ایران به کارمند آن فحاشی کرد، چون آن کارمند مانع ورود بدون هماهنگی وی به این سازمان ‌شده بود.
خبرها و ویدئوهای بیشتر در لینک: http://www.irankargar.com

Subscribe
Notify of
0 نظر
Inline Feedbacks
View all comments