شعارنویسی مرگ بر خامنه‌ای روز روشن بالای بزرگراه! در مشهد

مجله ویدیویی بدون سانسور توفیدز، حاوی آخرین اخبار ایران و جهان، ویدیوهای طنز سیاسی و دینی، ویدیوهای افشاگرانه و سکس اسلامی، دوربین مخفی و مطالب بزرگسالان 18+، سرگرمی و فیلم.

جستجوی توفیدز

مطالب مرتبط

شعارنویسی مرگ بر خامنه‌ای روز روشن بالای بزرگراه! در مشهد

اهمیت:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

نوشتن شعار مرگ بر خامنه‌ای در روز روشن روی بیلبورد عابر پیاده بالای بزرگراه در مشهد…
شعار نویسی با شعار مرگ بر خامنه ای نشان دهنده پتانسیل بالای جامعه برای تغییرات اساسی می‌باشد. اعتراضات مردم به گرانی با شعار مرگ بر خامنه ای ادامه دارد. یک ویدئو در رسانه‌های اجتماعی منتشر شده است. این ویدئو تحسین هر بیننده‌ای را برمی‌انگیزد. یک جوان شجاع در مشهد، روز روشن به روی یک بیلبورد شعار مرگ برخامنه ای مرگ بر رئیسی مینویسد. تردد در خیابان روال عادی خود را دارد ولی جوان بدون ترس به شعار نویسی خود ادامه میدهد.
اعتراضات مردمی به گرانی‌ کالاهای اساسی همراه با شعار بر علیه خامنه ای از ۱۰ روز قبل آغاز شده است. مردم در استانهای خوزستان، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد، لرستان، اصفهان، و…. به خیابان‌ها آمده و بر علیه خامنه ای و رئیسی شعار می‌دادند.
این تظاهرات یادآور اعتراضات مردمی در آبان ۹۸ است. اعتراضات مردمی در آبان ۹۸ بزرگترین اعتراض‌های خیابانی در ۴۰ سال گذشته بوده است. در آن روزها مردم و جوان‌ها حداقل ۵۰۰ شهر و روستای ایران به معترضین پیوستند. خامنه‌ای تنها با سرکوب خونین تظاهرکنندگان توانست این اعتراضات را خاموش کند. حالا نیز با موج تازه گرانی و تورم افسارگسیخته جامعه ایران مستعد انفجاری بزرگ‌تر و وسیع‌تر از اعتراضات مردمی در آبان ۹۸ می‌باشد.
#shorts
خبرها و ویدئوهای بیشتر در لینک: http://www.irankargar.com

اپلیکیشن مویابل سایت

مطالب دیگر