صف انتظار تهیه گاز در شرایط کرونایی در شهداد کرمان – فیلم

اهمیت:
بی اهمیتکم اهمیتمتوسطمهمخیلی مهم
Loading...

طی دیروز و امروز چهارشنبه و پنجشنبه ۲۴ و ۲۵ دی‌ماه ۹۹، فیلمی از صف انتظار تهیه گاز در شهداد کرمان، انتشار یافته است که شهروندان را در حالیکه با نگرانی از مبتلا شدن به کرونا در صف ایستاده‌اند نشان می‌دهد.
به گفته بعضی از این شهروندان، بعد از ساعت‌ها که در صف به انتظار می‌ایستند، مشخص نیست که قادر باشند، به یک کپسول گاز دسترسی پیدا کنند.
یکی از شهروندان که در صف انتظار تهیه گاز ایستاده است، با ناراحتی می‌گوید: این چه وضعیتی است، با این سرما، با این بحث کرونا، با این مشکلات مردم، حالا اگر سیلندر گاز بدهند، من سیلندر آوردم ولی هنوز گیرم نیامده است.»
شهروند دیگر که مرد میانسالی است از اینکه دو ماه است که برای کپسول گاز مراجعه می‌کند ولی تا به‌حال موفق به تهیه آن نشده است گله می‌کند.
یک خانم شهروند اینطور درد خود را بیان می‌کند« الان یک‌ماه بیشتر است که کپسول گاز نیاورده‌اند، الان بعد از یک‌ماه که آورده‌اند، این هم وضعیت تجمع مردم است؛ به‌دلیل شرایط کرونا به مردم می‌گویند که تجمع نکنید، ولی الان بعد از یک‌ماه که گاز آورده‌اند مردم مجبور به تجمع هستند.»
مرد دیگری که در صف تهیه گاز به انتظار ایستاده است گفت: «خودروی کپسول گاز از ساعت یک آمده است. الان ساعت ۷ شب است و ما هنوز اینجا ایستاده‌ایم ولی از گاز خبری نیست.»
یک شهروند جوان دیگر که موفق به تهیه یک کپسول گاز نشده است ادامه می‌دهد: «الان ۲۰ الی ۲۵ روز است که کپسول گاز را اینجا در صف نوبت گاز گذاشته‌ام که نوبت بگیرم و از ظهر هم آمده‌ام اینجا ایستاده‌ام ولی هنوز نتوانسته‌ام گاز گیر بیاورم.»
#صف_گاز #کرونا
خبرها و ویدئوهای بیشتر در لینک: http://www.irankargar.com

Subscribe
Notify of
0 نظر
Inline Feedbacks
View all comments