صلح با دشمن؛ مقام امنیتی: روحانی باید اعدام شود!

اهمیت:
بی اهمیتکم اهمیتمتوسطمهمخیلی مهم
Loading...

صلح با دشمن؛ مقام امنیتی: روحانی باید اعدام شود!

جناب روحانی، باید شما را هزار بار اعدام کنند!

رئیس کمیسیون امنیت و سیاست خارجی مجلس ولایت در حساب توییتری خود مدعی شد اکثریت مردم خواستار عزل و مجازات روحانی هستند.

به گزارش سایت خبر فوری، آخوند مجتبی ذوالنوری در حساب توییتری خود‌ نوشت‌: جناب روحانی، امروز اکثریت قاطع ملت ایران به کمتر از عزل و مجازات شما راضی نمی‌شوند. با منطق شما، رهبر انقلاب باید دستور دهند هزار بار شما را اعدام کنند تا دل مردم عزیز راضی شود.

روزنامه رسالت نیز روز گذشته در سرمقاله‌اش با عنوان “همان‌قدر سیاست نمی‌دانید که دین نمی‌فهمید”، روحانی را به دلیل اظهاراتش در باره صلح با دشمن زیر ضرب گرفت ‏و نوشت: هنوز به سالگرد شهادت سردار سلیمانی نرسیده‌ایم، با این‌ حال حرف از صلح زدن و آن را به مبانی دین چسباندن چه معنایی دارد؟

روحانی: زورمان نمی رسد باید با دشمن صلح کرد

روحانی روز چهارشنبه در نشست هیئت دولت در واکنش به سخنان خامنه ای گفت که جنگیدن در زمان صلح خطا است به ویژه اگر زورمان به دشمن نمی رسد و مردم هم طالب صلح هستند.

روحانی با بیان اینکه در نتیجۀ تحریم های نفتی و بانکی آمریکا، مردم در فشار اقتصادی قرار دارند، با اشاره به امام دوم شیعیانبه عنوان “امام صلح” برای حفظ اساس اسلام گفت: اگر در روز صلح جنگیدیم خطا است… به موقع باید بجنگیم و به موقع هم باید صلح کنیم.

این در حالیست که خامنه ای پیش تر طی سخنانی بی آنکه نامی از کسی ببرد اعتراف کرد که در درون نظام عده ای ترسو به اسم عقلانیت در پی انفعال و فرار از مقابل دشمن هستند.

خامنه ای گفت: ترسوها حق ندارند اسم عقلانیت را بیاورند و افزود: دشمن تلاش دارد تا معنای غلط عقلانیت را تلقین کند و برخی هم نادانسته در داخل همان حرف دشمن را تکرار می کنند.

Subscribe
Notify of
0 نظر
Inline Feedbacks
View all comments