صنعت نفت آبادان 1-1 شهر خودرو / پنالتی آل کثیر جور اشتباهات دفاعی را کشید

اهمیت موضوع:
بی اهمیتکم اهمیتمتوسطمهمخیلی مهم
Loading...
صنعت نفت آبادان 1-1 شهر خودرو / پنالتی آل کثیر جور اشتباهات دفاعی را کشید

دو تیم صنعت نفت آبادان و شهر خودرو مشهد در چارچوب هفته 27 لیگ برتر در ورزشگاه تختی اهواز به مصاف هم رفتند. با دو گل دقایق پایانی بازی، این دیدار با تساوی 1-1 به پایان رسید.

در چارچوب روز اول از هفته بیست و هفتم رقابت های لیگ برتر ایران، دو تیم  صنعت نفت و شهرخودرو از ساعت 21:00 امشب (جمعه،10 مرداد) در ورزشگاه تختی آبادان به مصاف هم رفتند.

بازی در نیمه اول بیش از هرچیزی کرنر داشت. ضربات پیاپی کرنر برای هر دو تیم که راه به جایی نبرد. همینطور تاثیر گرمای هوا نیز روی کیفیت پایین بازی کاملا مشخص بود. دو تیم خصوصا در میانه میدان پر اشتباه کار می کردند. اشتباهات نفتی ها اما بیشتر بود و چند بار با پاس های اشتباه موقعیت های خطرناکی به حریف هدیه دادند.

نیمه دوم بدون موقعیت جدی دنبال می شد که در 10 دقیقه پایانی بازی به شکل دیگری دنبال شد. ابتدا شهر خودرو روی یک کرنر و گل به خودی قریشی پیش افتاد. در وقت های تلف شده نیز پنالتی آل کثیر صنعت نفت را از شکست نجات داد. نفت که با این گل جانی دوباره یافته بود حملات خود را بیشتر کرد. چند موقعیت نفت راه به جایی نبرد تا بازی با تساوی 1-1 به پایان برسد.

با این نتیجه صنعت نفت 38 امتیازی شد و شهر خودرو 44 امتیازی.

اطلاعات بازی

هفته بیست و هفتم لیگ برتر؛ جام خلیج فارس
صنعت نفت 1-1 شهر خودرو
جمعه 10 مرداد 1399 ساعت 21:00
آبادان – ورزشگاه تختی

داوران: امیر عرب‌براقی – مهدی شفیعی – محمد هاشمی‌نسب – احمد محمدی / ناظر : رسول فروغی

گل‌ها: محمد قریشی – گل به خودی (دقیقه 81 برای شهر خودرو) – عیسی آل کثیر (دقیقه 2+90 برای صنعت نفت)
کارت زرد: امید منصوری (شهر خودرو) – حسین مهربان (شهر خودرو) – علی طاهران (شهر خودرو)
کارت قرمز: –

ترکیب صنعت نفت آبادان: ناصر سالاری، حسین ساکی (تعویض دقیقه 79 – رضا جبیره)، عقیل کعبی، عیسی آل کثیر، طالب ریکانی (تعویض دقیقه 65 – محمدرضا غبیشاوی)، میلاد جهانی، مصطفی احمدی، مسلم مجدمی (تعویض دقیقه 65 – محمود مطلق زاده)، سید محمد قریشی، جعفر سلمانی و محمد اهل شاخه
سرمربی صنعت نفت: بهنام سراج

ترکیب شهر خودرو: مهدی رحمتی، علی نعمتی، فرشاد فرجی (تعویض دقیقه 18 – علی نبی زاده)، امین قاسمی نژاد، امید منصوری، میلاد سرلک، حسن جعفری، علی طاهران، محمد علی فرامرزی، محمد قاضی (تعویض دقیقه 82 – حسین مهربان) و محمدرضا خلعتبری
سرمربی شهر خودرو: مجتبی سرآسیایی

گزارش لحظه به لحظه

داور شش دقیقه وقت تلف شده اعلام کرد اما دقیقه 8+90 بود که سوت پایان بازی زده شد.

دقیقه 2+90 / آل کثیر پشت ضربه پنالتی ایستاد و توپ را به طاق دروازه فرستاد.

دقیقه 89 / تکل فرامرزی روی پای سلمانی را داور پنالتی اعلام کرد.

علی طاهران با کارت زرد داور جریمه شد.

حسین مهربان با کارت زرد داور جریمه شد.

دقیقه 83 / رضا جبیره در موقعیت تک به تک از روی سر رحمتی توپ را به سمت دروازه فرستاد اما علی نعمتی  توپ را برگشت داد. نفتی ها اعتقاد به گل داشتند اما داور بازی چنین نظری نداشت.

دقیقه 82 / تعویض برای شهر خودرو – حسین مهربان به جای محمد قاضی وارد زمین شد

دقیقه 81 / کرنر کوتاه شهر خودرو روی غفلت مدافعین صنعت نفت با سانتر خلعتبری روی تیر دوم همراه شد، قریشی از نفت و قاضی از شهر خودرو برای توپ حرکت کردند که قریشی دروازه خودی را باز کرد.

دقیقه 79 / تعویض برای صنعت نفت آبادان – رضا جبیره به جای حسین ساکی وارد زمین شد.

دقیقه 73 / عرب براقی در صحنه برخورد جهانی و جعفری در محوطه شهر خودرو ادامه بازی داد. نفتی ها که اعتقاد به پنالتی داشتند به این تصمیم داور اعتراض کردند.

امید منصوری از شهر خودرو با کارت زرد داور جریمه شد.

دقیقه 65 / دو تعویض برای صنعت نفت – محمدرضا غبیشاوی و محمود مطلق زاده به جای طالب ریکانی و مسلم مجدمی وارد میدان شدند.

تا دقیقه 60، بازی تقریبا با سرعت بالایی دنبال شد. دو تیم در جریان بازی یا از روی ضربات شروع مجدد به محوطه جریمه نزدیک می شدند اما موقعیت جدی رقم نمی خورد.

دقیقه 59 / شوت قاسمی نژاد از پشت محوطه را سالاری مهار کرد.

ساعت 10:08 نیمه دوم بازی آغاز شد.


داور چهارم 4 دقیقه وقت تلف شده اعلام کرد اما به دلیل رسیدگی به مصدومیت احمدی و قاضی بازی باز هم لحظاتی متوقف شد و نیمه اول تا دقیقه 50 ادامه پیدا کرد. نفت در لحظات پایانی فشار آورد و حاصل آن چهار ضربه کرنر بود. هیچ یک از کرنرها تبدیل به گل نشد. اولی به بیرون رفت، دومی را رحمتی مهار کرد، سومی کرنر دیگری در پی داشت و چهارمی هم با خطای بازیکن صنعت نفت راه به جایی نبرد.

دقیقه 43 / ریکانی در محوطه جریمه شهر خودرو خود را به شش قدم هم رساند، رحمتی از دروازه بیرون آمد و ضربه ریکانی از زاویه بسته و فاصله نزدیک را به کرنر فرستاد.

دقیقه 37 / پاس رو به عقب اشتباه نفتی ها توپ را در محوطه جریمه به قاضی رساند. قاضی شوت زد و قریشی خود را مقابل توپ پرت کرد تا توپ به بیرون برود. شهر خودرویی ها معتقد به پنالتی بودند اما عرب براقی کرنر اعلام کرد.

دقیقه 31 / امیر عرب براقی با دمیدن در سوت خود تایم استراحت نیمه اول را اعلام کرد. تاثیر گرمای هوا روی کیفیت بازی کاملا مشخص بود.

دقیقه 29 / روی یک کار ترکیبی شهر خودرو موقعیت خطرناکی روی دروازه صنعت نفت ایجاد کرد. ارسال از پشت محوطه، ضربه سر قاضی به سمت دروازه و پیش از اینکه قاسمی نژاد گلزنی کند، عقیل کعبی توپ را از روی خط دروازه برگشت داد.

دقیقه 26 / این بار اشتباه مدافعین شهر خودرو به صنعت نفت موقعیت داد. آل کثیر در محوطه جریمه و سمت چپ دروازه رحمتی صاحب توپ شد، پاس کات بک او به میلاد جهانی رسید. رحمتی درون دروازه نبود اما دو مدافع شهر خودرو مقابل جهانی قرار گرفتند و ضربه او به پای مدافع برخورد کرد.

دقیقه 24 / بازی بیشتر در میانه میدان، با خطاهای پیاپی و پر اشتباه دنبال می شود. روی یکی از همین اشتباهات امین قاسمی نژاد پشت محوطه صنعت نفت صاحب توپ شد که شوت او با اختلاف بسیار زیاد از بالای دروازه به بیرون رفت. همچنین صدای تشویق از بلندگوها مجددا در حال پخش است.

دقیقه 18 / تعویض برای شهر خودرو – علی نبی زاده جای فرشاد فرجی را که مصدوم شده بود در زمین بازی گرفت.

دقیقه 13 / فرشاد فرجی بعد از برخورد احساس مصدومیت داشت و برای رسیدگی به همین مصدومیت بازی یکی دو دقیقه متوقف شد. فرجی به بازی برگشت اما ثانیه هایی بعد دوباره روی زمین افتاد و این بار با برانکارد از زمین خارج شد.

فریادهای پاس، پاس، پاسکاری از نیمکت شهر خودرو به وضوح در تصاویر تلویزیونی شنیده می شود و جلب توجه می کند.

از حدود دقیقه 7 تا 10صدای تماشاگران صنعت نفت و فریاد آبادان برزیلته از بلندگوهای ورزشگاه پخش شد.

دقیقه 8 / خلعتبری در محوطه جریمه صنعت نفت صاحب توپ شد، ضربه رو پای او از زاویه بسته با اختلاف زیاد از بالای دروازه به بیرون رفت. پیش از این موقعیت شهر خودرو حملاتی را ترتیب داد و بیشتر با ضربات شروع مجدد به دروازه صنعت نفت نزدیک شد اما این حملات راه به جایی نبرد.

ساعت 21:00/ بازی با سوت امیر عرب براقی آغاز شد.

ترکیب دو تیم

صنعت نفت آبادان:

ناصر سالاری، حسین ساکی، عقیل کعبی، عیسی آل کثیر، طالب ریکانی، میلاد جهانی، مصطفی احمدی، مسلم مجدمی، سید محمد قریشی، جعفر سلمانی و محمد اهل شاخه

شهر خودرو:

مهدی رحمتی، علی نعمتی، فرشاد فرجی، امین قاسمی نژاد، امید منصوری، میلاد سرلک، حسن جعفری، علی طاهران، محمد علی فرامرزی، محمد قاضی و محمدرضا خلعتبری

نظرات