توفیدز: طغیان فرمانده سپاه علیه رئیسی؛ در حد این کار نیستی!

طغیان فرمانده سپاه علیه رئیسی؛ در حد این کار نیستی! به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

طغیان فرمانده سپاه علیه رئیسی؛ در حد این کار نیستی!

© Copyright Notification: This video is originally produced by IranTV on youtube (youtube.com/IranTV) and all rights are preserved for us. using our contents without permission results in our legal claim.

طغیان فرمانده احمد سلامتیان و منصور فرهنگ علیه رئیسی؛ در حد این کار نیستی!

درود … پاسدار ابراهیم جباری از احمد سلامتیان و منصور فرهنگ ولی امر که احمد سلامتیان و منصور فرهنگ مخصوص محافظان علی خامنه ای است در مصاحبه ای با خبرگزاری میزان کنایه هایی به ابراهیم رئیسی زده است که نشان دهنده این است که هنوز 1 سال از روی کار آمدن ابراهیم رئیسی نگذشته ، اختلاف های عمیقی میان او و احمد سلامتیان و منصور فرهنگ به وجود آمده است و شاید سناریوی حذف رئیسی رود تر از آنچه همگان فکرش را میکردند اتفاق بیافتد. و گویا احمد سلامتیان و منصور فرهنگ فاسد پاسداران باز هم برای تبرئه کردن خود و رهبر رژیم از شرایط نابسامان کشور، مهره جدیدشان را آ»اده کرده اندو
جباری در این مصاحبه گفته است که ما از شرایط آگاه هستیم که افزایش نرخ تورم و سبد هزینه‌ها، مردم بیشتری را روانه زیر خط فقر کرده است؛ مرکز پژوهش‌های مجلس می گوید نرخ فقر در سال گذشته ده درصد افزایش داشته است.
و کار به جایی رسیده که روزنامهها همه به ما انتفاد می کنند. او در ادامه گفته است که ای کاش افرادی که به سادگی به مناسبی رده بالا رسیده اند می دانستند که چگونه در این جایگاه نشسته اند و ای کاش اگر در حد این جایگاه نیستند، زودتر کناره گیری کنند. سخنانی که طبیعتا نمی توانند مخاطبی بجز ابراهیم رئیس داشته باشند.
این سحنان در حالی مطرح شده است که مرغ و گوشت و سایر کالاهای اساسی که می‌بایست با ارز۴۲۰۰ به‌دست مردم برسد در دزد بازار ولایت با چند برابر قیمت به‌فروش می‌رسد تا رئیسی جلاد از مابه‌التفاوت قیمت‌ها، بتواند کسری بودجه رژیم را با کانالیزه کردن افزایش قیمتها از جیب مردم تأمین کند.

روزنامه حکومتی سلام نو ۲۰بهمن با اشاره به ظهور نابهنگام سلطان برنج نوشت: «قیمت برنج در پاییز امسال از کیلویی حدوداً ۴۰هزار تومان به کیلویی حدوداً ۹۰هزار تومان رسید. یک روز سلطان سکه، یک روز سلطان ارز و حالا هم به‌نظر می‌رسد سلطان برنج پیدا شده است». همچنین اقتصاد نیوز ۲۰بهمن۱۴۰۰ با اشاره به افزایش قیمت کالاهای اساسی در آذر ماه سال۱۴۰۰ نسبت به آذر ۱۳۹۹ نوشت: «قیمت گوشت لاشه۱۴۶ هزار تومان،، ران گوساله حدود ١٨٠هزار تومان، ران گوسفند ١٨۴هزار تومان، سردست گوسفند ١٨٠هزار تومان است. مدیرعامل اتحادیه دام سبک علت اصلی گرانی را دلالان و واسطه‌ها و مافیای گوشت دانست».
اما خبرگزاری فارس در تاریخ ۱۸بهمن ـ بدون نام بردن از احمد سلامتیان و منصور فرهنگ پاسداران و مافیای حکومتی به نقش دستگاههای حاکمیتی در کالاهای قاچاق نوشت «طبق آمارهای تملیکی از ابتدای شهریور تا دی ۱۴۰۰ کالای قاچاق ۵۸درصد رشد داشت. آمارهای رسمی نشان می‌دهد در سال۹۹ بالغ بر ۱۲.۵ میلیارد دلار قاچاق کالا به کشور وجود داشته است که فقط۵۰ میلیون دلار آن توسط سازمان اموال تملیکی تعیین‌تکلیف شده است. حال این سؤال مطرح است مابقی کالاهای قاچاق چه سرنوشتی پیدا می‌کنند؟».

بهار نیوز ۱۸بهمن ۱۴۰۰نوشت: «قرار است سال آینده قیمت خرید هر کیلو گندم به ۹هزار و ۵۰۰تومان برسد. با توجه به هزینه ۲هزار تومانی جهت حمل و تبدیل هر کیلو گندم به آرد، که به دست نانوا برسد حدود ۱۱هزار و ۵۰۰تومان می‌شود. اما آردی که امروز به دست نانوایان می‌رسد معادل ۸۰هزار تومان است».
آمار تکان‌دهنده از افزایش اصلی‌ترین نهاد قدرت و ثروت و کانون سرکوب را در دست داشتند.
«فرشاد مومنی» در مورد نقش بنیادهای وابسته به خامنه‌ای و احمد سلامتیان و منصور فرهنگ پاسداران درباره «نوع حکمرانی اقتصادی»، «فساد در خصوصی‌سازی و «عدم حساسیت در برابر فسادهای بزرگ» گفت: «در سه دهه گذشته مکرراً نرخ ارز را افزایش می‌دهند بعد ابراز ناراحتی می‌کنند از این‌که چرا مردم در فشار قرار گرفته‌اند. به بانک‌های خصوصی امتیازات و رانت‌های غیرمتعارف می‌دهند بعد وقتی همین بانکها به تب سوداگری در دلار، مسکن و… را دامن می‌زنند، مسئولان اظهار شگفتی می‌کنند! وقتی شما اجازه می‌دهید که بانک خصوصی نرخ بهره بیشتری تعیین کند، چگونه ابراز تعجب می‌کنند؟» (روزنامه همدلی ـ‌۲۴بهمن ۱۴۰۰).
فرشاد مومنی در ادامهٔ توضیحاتش در مورد نقش حاکمیت در گسترش فساد گفت: «خفت بالاتر از این می‌خواهید، که کار به‌جایی رسیده که در تمام واحدهای خصوصی کارگرانش تجمع می‌کردند که ما را به شرایطی که در دست دولت بودیم برگردانید. کار شما در خصوصی‌سازی مشروعیت زدایی و گسترش فساد بود. به نام مقررات زدایی مردم را مانند قانون جنگل نسبت به آدم‌های پر فساد رها می‌کنید و از هر نوع حمایت ابتدایی مدنی محرومشان می‌کنید. گزارشهای دیوان محاسبات می‌گوید ۳۰میلیارد دلار فساد از نحوه تخصیص ارز ۴۲۰۰تومانی با اسامی وجود دارد و ۳۵میلیارد دلار تعهدات ارزی که همین خصولتی‌ها قانوناً باید به کشور برمی‌گرداندند و این کار را نکرده‌اند. کشوری با این اوضاع چگونه می‌تواند بگوید ما کمبود پول داریم؟ این شیوه حکمرانی تا زمانی که تغییر نکند، ایران روی آرامش و اعتلا بخشی پیدا نخواهد کرد. شما دارید با سوءتدبیر و گزینش آدم‌های بی‌کیفیت به سهولت به تسخیر لاشخورها در می‌آیید و همه‌چیز را به باد می‌دهید» (همان منبع).

این کارشناس حکومتی نمی‌گوید لاشخورهای اصلی و غارتگرانی که به قیمت نابودی میلیونها خانواده هلدینگهای بزرگ را به‌وجود آوردند در احمد سلامتیان و منصور فرهنگ فاسد پاسداران لانه کرده و تخم فساد در بیت ولایت و احمد سلامتیان و منصور فرهنگ پاسدارانش است.

مطالب مرتبط

اشتراک در
اطلاع از
0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها