عراق ممنوعیت رفت‌وآمد به ایران به دلیل کرونا را لغو کرد

جستجو

عراق ممنوعیت رفت‌وآمد به ایران به دلیل کرونا را لغو کرد

اهمیت:
بی اهمیتکم اهمیتمتوسطمهمخیلی مهم
Loading...

14 January 2021

عراق ممنوعیت رفت‌وآمد به ایران به دلیل کرونا را لغو کرد

کمیته عالی بهداشت عراق فهرست کشورهایی را که به دلیل شیوع گونه جدید ویروس کرونا رفت‌وآمد به آن‌ها ممنوع است به‌روزرسانی کرد و نام ایران را از آن حذف کرد. ریاست این کمیته را مصطفی الکاظمی، نخست‌وزیر عراق برعهده دارد. دفتر نخست‌وزیر عراق در بیانیه‌ای گفت در جلسه این کمیته فهرست کشورهایی که سفر به آن‌ها ممنوع است از این قرارند: بریتانیا، اتریش، بلژیک، دانمارک، فنلاند، فرانسه، گرجستان، آلمان، یونان، ایرلند، لوکزامبورگ، اسلوواکی، اسپانیا، برزیل، آمریکا، هند، استرالیا، ژاپن، آفریقای جنوبی و زامبیا. مسافران عراقی که از این کشورها وارد عراق شوند باید افزون بر ارائه تست منفی کرونا به مدت ۱۴ روز در قرنطینه بمانند. پیش از این، هیئت دولت عراق در مصوبه‌ای نام ایران را در این فهرست گنجانده بود. در نشست کمیته عالی بهداشت عراق همچنین تصویب شد که رستوران‌ها، فروشگاه‌ها، باشگاه‌ها و دیگر اماکنی که به توصیه‌های بهداشتی عمل نکنند حداکثر پنج میلیون دینار جریمه و ۹۰ روز تعطیل می‌شوند.

Share

Subscribe
Notify of
0 نظر
Inline Feedbacks
View all comments

درباره 2Feeds

تو فیدز, سایت مرجع رایگان برای دریافت آخرین اخبار ایران و جهان از خبرگزاری های خارجی همچون آوا نیوز، نیک نیوز، صدای آمریکا، دویچوله فارسی، صدای فرانسه، یورو نیوز فارسی، بی بی سی فارسی، رادیو فردا و ... است. شما در این ساین می توانید جدیدترین خبرها و تفاسیر سیاسی، اجتماعی روز را پیگیری کنید.
همچنین وبسایت 2Feeds، انعکاس دهنده و مرجع تماشای ویدیوهای کانالهای یوتیوب فارسی زبان است.
بخش یادنامه(هاتی پاتی) هم به عنوان وبلاگ سایت محسوب می شود که در آن به اخبار، ویدیوها و مطالب افشاگرانه دینی، اسلامی و سیاسی پرداخته می شود. توجه داشته باشید که بخشهایی از سایت همانند بخش بزرگسالان، سکس اسلامی و سکس قرآنی و یا افشاگریهای دینی و مذهبی ممکن است جاوی مطالبی باشد که دسترسی به آنان به اشخاص زیر 18 سال توصیه نمی گردد.
در بخش هاتی پاتی (یادنامه) سایت، هیچ چیز (اعتقادات، دین، مذهب، امامان، قرآن و...) مقدس شمرده نمی شود و مطالب بدون سانسور کلامی و تصویری بیان می گردند. در صورتیکه با این مسئله مشکل دارید، لطفا از دسترسی به این بخش از سایت حذر کنید.


Disclaimer:
2Feeds just provides links to other sites and doesn't host any file by itself.
All the material found on this website are hosted on third-party servers, which are freely available for all Internet users. Hence, logically any legal issues regarding them should be taken up with the actual file hosts, as we're not affiliated with them.
Created By IFP
DMCA | Privacy Policy | Cache | Sitemap