فایرفاکس 79 (Mozilla Firefox) منتشر شد

اهمیت موضوع:
بی اهمیتکم اهمیتمتوسطمهمخیلی مهم
Loading...
موزیلا فایرفاکس 79,اخبار دیجیتال,خبرهای دیجیتال,شبکه های اجتماعی و اپلیکیشن ها
موزیلا فایرفاکس ۷۹ منتشر شد.

فایرفاکس ۷۹ به روزرسانی جدید مرورگر وب محبوب موزیلا است که قابلیت های جدید چندانی اضافه نمی کند و بیشتر برای رفع باگ ها و بهبود ثبات مرورگر در دسترس قرار گرفته است.

موزیلا روز قبل از انتشار نسخه ی ۷۹ مرورگر فایرفاکس (Mozilla Firefox) خبر داد. این نسخه از فایرفاکس فعلا ازطریق کانال Release در دسترس کاربران قرار گرفته است. در به روزرسانی جدید فایرفاکس، قابلیت WebRender برای کاربران ویندوزی بیشتری منتشر شده است که از پردازنده های گرافیکی اینتل و AMD استفاده می کنند. WebRender سبب بهبود عملکرد گرافیکی مرورگر فایرفاکس روی رایانه های شخصی می شود و اضافه شدن پشتیبانی از آن به پردازنده های گرافیکی بیشتر، خبر خوشحال کننده ای است. بعلاوه در نسخه ی ۷۹ فایرفاکس، کاربران ساکن کشور آلمان در صفحه ی New Tab پیشنهاد های Pocket بیشتری خواهند دید.

موزیلا فایرفاکس 79,اخبار دیجیتال,خبرهای دیجیتال,شبکه های اجتماعی و اپلیکیشن ها

موزیلا در بیانیه ی مطبوعاتی خود می گوید نسخه ی ۷۹ فایرفاکس بعضی از باگ های امنیتی این مرورگر وب را برطرف می کند. برخی از کاربران اعلام کرده بودند هنگام استفاده از قابلیت Screen Reader، مرورگر فایرفاکس کرش می کند (بالاخص در ابزار JAWS) که ظاهرا این مشکل نیز در به روزرسانی جدید برطرف شده است. مجموعه ابزار فایرفاکس برای توسعه دهندگان (Firefox Developer Tools) در به روزرسانی جدید بهبودهایی محسوس بخود دیده است. به لطف این به روزرسانی، کاربران قابلیت Screen Reader به ویژگی های بیشتری دسترسی پیدا خواهند کرد که قبلا در دسترس نبودند. برای کسب جزئیات بیشتر درباره ی به روزرسانی جدید فایرفاکس، میتوانید به وب سایت موزیلا مراجعه کنید.

sarpoosh

با این خبر موافقم با این خبر مخالفم

نظرات