فرار راننده بنز پس از تصادف با پلیس موتورسوار

اهمیت:
بی اهمیتکم اهمیتمتوسطمهمخیلی مهم
Loading...

سرهنگ علیرضا ناصری‌نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی باشگاه خبرنگاران پویا؛ با اعلام خبر بازداشت راننده یک خودروی بنز که پس از تصادف با پلیس موتورسوار از محل متواری شده بود، درباره جزئیات این خبر اظهار کرد: حدود ساعت 19 شامگاه دوم آذر 99، موتورسوار ضربت سرکلانتری پنجم پیشگیری تهران بزرگ در بلوار گلهای تهرانسر مشغول گشت‌زنی بود که ناگهان یک دستگاه خودروی بنز سفیدرنگ با این پلیس موتورسوار تصادف کرد و پس از برخورد با مأمور انتظامی و واژگون شدن موتورسیکلت، از صحنه متواری شد.

جانشین پلیس پیشگیری تهران بزرگ افزود: دقایقی بعد شهروندی در تماس با مرکز فوریتهای پلیسی 110 اعلام کرد راننده خودروی بنز مذکور در حال حاضر خودرو را در مکانی مخفی کرده و این شهروند اعلام کرد که تصاویری نیز از خودروی بنز ضبط کرده بود.

این مقام انتظامی تصریح کرد: پس از بررسی بیشتر مشخص شد خودروی بنز مذکور در نمایشگاه خودرو قرار دارد که پس از هماهنگی با مقام محترم قضائی، خودرو توقیف و راننده نیز بازداشت شد.

به گفته وی، موتورسوار انتظامی نیز در جریان این حادثه، از نواحی مختلف بدن دچار آسیب جدی شد اما حال عمومی وی خوب بوده و در حال حاضر در بیمارستان بستری است.

جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در کانال اینستاگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)

انتهای پیام/

Subscribe
Notify of
0 نظر
Inline Feedbacks
View all comments