فرد جنجالی و مهمان ناخوانده و مرموز بیت خامنه ای کیست؟

فرد جنجالی و مهمان ناخوانده و مرموز بیت خامنه ای کیست؟ به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

فرد جنجالی و مهمان ناخوانده و مرموز بیت خامنه ای کیست؟

© Copyright Notification: This video is originally produced by IranTV on youtube (youtube.com/IranTV) and all rights are preserved for us. using our contents without permission results in our legal claim.

مهمانی ناخوانده در بیت خامنه ای!
فرد جنجالی و مهمان ناخوانده و مرموز بیت خامنه ای کیست؟

درود… حتما خبر فایل افشاشده صوتی در مورد فساد سران بیت را شنیده اید و ما نمی خواهیم در این برنامه ابن گفته ها را تکرار کنیم. بلکه در این برنامه به قسمتی از این فایل می پردازیم که از یک شخص جدید در بیت خامنه ای سخن می گوید که به دنبال سهم خواهی از بیت او است و گویا علی خامنهای، مجتبی و افراد اصلی بیت خامنه ای به این راختی ها از دست او نمی توانند خلاص شوند. اما این مهمان ناخوانده در بیت خامنه ای کیست ؟
پس از اینکه رادیو فردا یک فایل صوتی از جلسه‌ای میان محمدعلی جعفری فرمانده سابق بیت و سرتیپ صادق ذوالقدرنیا منتشر کرد که از کشمکش‌های شدید میان فرماندهان ارشد بیت در ارتباط با پرونده‌های فساد مالی پرده برمی‌داشت. واکنش ها در مورد اسامی که در این فایل مطرح شد بسیار بود.
در این گفتگو فاش می‌شود که جعفری با قاسم مجتبی خامنه ای، فرمانده سابق بیت قدس، درباره برخورد با موارد فساد مالی اختلاف داشته است.
محمدعلی جعفری در بخشی از گفتگو از اینکه با بدهی بیش از هزار میلیارد تومانی هولدینگ یاس به بیت قدس، قاسم مجتبی خامنه ای نیز درگیر ماجرا شده خوشحالی می‌کند و می‌گوید: “قاسم تازه دارد می‌فهمد که چه بلایی سرش آمده توی ماجرای یاس.”
همچنین بنا به گفته ذوالقدرنیا، محمدباقر قالیباف، از فرماندهان سابق بیت و شهردار پیشین تهران، به دنبال اعمال نفوذ برای حل و فصل پرونده فساد مالی هولدینگ یاس بوده است. یکی از نکات مهم دیگر آن است که مطابق این گفته‌ها حسین طائب در این بین حامی قالیباف بوده است.
هولدینگ یاس، وابسته به بنیاد تعاون بیت، درگیر یک پرونده فساد مالی چند هزار میلیارد تومانی بود که در جریان رسیدگی به آن عیسی شریفی، معاون سابق محمدباقر قالیباف به ۲۰ سال حبس محکوم شد.
در جایی از این فایل صوتی ، صادق ذوالقدرنیا می گوید که هم به حاجی گفته بودم هم به آقا که به این تازه به دوران رسیده اگر میدون بدیم، موی دماغ همه ما میشه. اما آقا گفت که من به این مساله ورود نکنم. حالا مجتهدی معاون سابق جعفری می گوید که این فرد همان فردی است که در حصور فرزند رهبر انقلاب به گفته او و سه فرمانده عالی رتبه بیت، دو چمدان مدرک رو کرد و با وقاحت گفت اگر 10 درصد از هولدینگ یاس را ندهید، همه این ها را فردا در سایت ها و شبکه های اجتماعی باید بخواند و مجتهدی می گوید همانجا مجتبی بر میگردد و میگوید لعنت بر کسی که تو را به این بیت راه داد، ما خودمان از اول می دانستیم که این لقمه بزرگ تر از دهان تو است.
در این رابطه مسعود مهردادی در پاسخ به خبرگزاری برنا که از هویت این فد می پرسد، می گوید من هم حدس و گمان هایی دارم اما شما ببینید که بجز خود آقا و فرزندشان، چند نفر دیگر می توانند واسطه حضور افرادی در بیت شوند. آنوقت نزدیکانشان را ببینید تا شاید بفهمید که این شخص کیست. به نظر می رسد که با این تفاسیر، شکایت مجتبی خامنه ای از وحید حقانیان بوده و فرد مورد نظر هم احتمالا رمضانی بوده که تحت مدیریت حفاظت اطلاعات بیت وارد بیت خامنه ای می شود.
صادق ذوالقدرنیا در جایی از این فایل صوتی می‌گوید که حسین طائب، رئيس سازمان اطلاعات بیت، نیز به نفع قالیباف فعالیت کرده و دوست جدیدمان در بیت هم از آب گل آلود ماهی گرفته. اظهاراتی که احتمالا باز هم به رمضانی اشاره می کند.
در ادامه محمدعلی جعفری می‌گوید: «باید به من زودتر می‌گفتی که با طائب صحبت می‌کردم. .
نام مثلث طائب، سیف و مهردادی قبلاً در پرونده‌های فساد دیگر مانند پرونده فساد مربوط قراردادهای صداوسیما نیز مطرح شده بود.
اما بحث وجود افرادی همچون رمضانی که با جمع آوری اسناد فساد این افراد به دنبال باج خواهی هستند، جدیدا مطرح می شود و نشان دهنده چپاول همه جانبه اموال مردم ایران به دست عده ای در بیت خامنه ای است.

مسعود مهردادی تا سال ۱۳۹۷ به عنوان «جانشین اقتصادی» بنیاد تعاون بیت، نقش اصلی در بسیاری از شرکت‌های اقتصادی و قراردادهای این بنیاد بازی می‌کرد. او به همراه جمال‌الدین آبرومند، یک زوج اقتصادی را تشکیل داده بودند.
نام رمضانی را هم در روزنامه رسمی می توان در هیات مدیره برخی شرکت های چند صد میلیاردی یافت .
مسعود مهردادی تا سال ۱۳۹۷ به عنوان «جانشین اقتصادی» بنیاد تعاون بیت، نقش اصلی در بسیاری از شرکت‌های اقتصادی و قراردادهای این بنیاد بازی می‌کرد. او به همراه جمال‌الدین آبرومند، یک زوج اقتصادی را تشکیل داده بودند.
مسعود مهردادی در پرونده فساد هولدینگ یاس به همراه محمود سیف بازداشت شد و اسفند سال ۹۹ اعلام شد تنها به دو سال حبس تعزیری محکوم شده است.
شهرزاد میرقلی‌خان، همسر محمود سیف که برای مدتی مشاور عالی محمد سرافراز، رئیس سابق صداوسیما بود و می‌گوید باند طائب و سیف وابسته به مجتبی خامنه‌ای هستند و نقش کلیدی در برکناری سرافراز و او از صداوسیما داشتند، در یک فایل صوتی که دو سال پیش منتشر شد، گفته است به رضا گلپور توصیه کرده بود که اگر به سراغ ماجراهای هولدینگ یاس برود، او را می‌مجتبی خامنه ای.
در بخش دیگری از این فایل صوتی به نقش سعید محمد هم اشاره می‌شود. سعید محمد، فرمانده سابق قرارگاه خاتم‌الانبیا در دوران رسیدگی به مفاسد بنیاد تعاون بیت به عنوان مسئول هیات پنج نفره تصفیه انتخاب شده بود.

رسیدگی به این پرونده تحت نظر محمد باقری، رئیس ستاد کل نیروهای مجتبی خامنه ای ایران، بود. صادق‌ ذوالقدرنیا در بخشی از فایل صوتی می‌گوید که باقری از دست او به شدت ناراحت بوده و گفته که او با جمال‌الدین آبرومند «ساخت و پاخت» کرده ولی پس از توضیحاتش، باقری قانع شده که چنین چیزی رخ نداده است.

مطالب مرتبط