فوری | بیانیه آتشین و شجاعانه دانشجویان دانشگاه شریف منتشر شد : خامنه ای ! یک روز هم نباید بمانی

فوری | بیانیه آتشین و شجاعانه دانشجویان دانشگاه شریف منتشر شد : خامنه ای ! یک روز هم نباید بمانی به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

فوری | بیانیه آتشین و شجاعانه دانشجویان دانشگاه شریف منتشر شد : خامنه ای ! یک روز هم نباید بمانی

#زن_زندگی_آزادی #مهسا_امینی #اعتراضات_سراسری #ایران #خامنه_ای #نه_به_جمهوری_اسلامی #mahsaamini #شاهزاده_رضا_پهلوی #انقلاب

هیچ دیکتاتوری را نمی‌یابید که حتی احتمال مرگ طبیعیِ خودش را بدهد تا این لحظه را هشدار پایان ناگزیر خود تلقی نماید. عبارتی نغز از فیلسوف و تاریخ‌نگار آلمانی ـ آمریکایی‌هانا آرنت در کتاب «توتالیتاریسم» هست که «دیکتاتورها ۱۵دقیقه قبل از سقوط‌شان می‌گویند همه‌چیز طبیعی است»!
آنچه شنیدید، آغاز نامهشجاعانه دانشجویان دانشگاع شریف است که در کانالهای تلگرامی انجمن ها و شوراهای صنفی این دانشگاه منتشر شده است ، در این نامه که در این برنامه قسمت هایی از آ« را مرور می کنیم، دانشجویان شجاع دانشگاه شریف به علی خامنه ای هشدار داده اند که به او توصیه می کنند حتی یک روز دیگر هم نباید بماند و گرنه چنان عاقبتی خواهد داشت که در تاریخ به عنوان عبرت برای همگان بازگو خواهد شد.

© Copyright Notification: This video is originally produced by IranTV on youtube (youtube.com/IranTV) and all rights are preserved for us. using our contents without permission results in our legal claim.