فوری | تصاویری از تسخیر خانه مجتبی خامنه ای به دست انقلابیون

فوری | تصاویری از تسخیر خانه مجتبی خامنه ای به دست انقلابیون به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

فوری | تصاویری از تسخیر خانه مجتبی خامنه ای به دست انقلابیون

#زن_زندگی_آزادی #مهسا_امینی #اعتراضات_سراسری #ایران #خامنه_ای #نه_به_جمهوری_اسلامی #mahsaamini #شاهزاده_رضا_پهلوی #انقلاب #سنندج

Join this channel to get access to perks:
https://www.youtube.com/channel/UCdzx4555tCT_oaqqW1hN_8g/join

تصاویری از شب گذشته در شبکه های اجتماعی منتشر شده و دست به دست می شود که گویا در آن انقلابیون در قم به خانه ای که گویا م خامنه ای در زمان های حضورش در شهر قم در آ« ساکن می شود کرده ؛، آن را تسخیر و به کشیده اند. در همین راستا خبرگذاری حوزه علمیخ قم با تکذیب این خبر، این خانه را متعلق به یکی از تجار معروف قم دانسته و ارتباط آ« با مجتبی خامنه ای را تکذیب کرده است اما از سوی دیگر ، برخی با اشاره به محل بسته شدن خیابان های قم در زمان ارائه درس خارج فقه از سوی م خ ، گفته اند که اطمینان دارند که این خانه متعلق به فرزند رهبر خونخوار و …کش ر ج ا است.
در همین راستا فرمانده سپاه منظقه ای قم، با اشاره به این اتفاق ، اگرچه که تایید نکرد که این خانه متعلق به م خ است، اما گفت که چنین اتفاقاتی نشان می دهد که نظام باید در مقابل معترضان موضعی سخت تر بگیرد. سخنانی که از جنس همان یاوه گوویی ها فرمانده سپاه سلامی استن که بارها مردم را تهدید کرده اما هربار ناتوان تر در برابر مردم معترض و انقلابیون نشان داده است.

© Copyright Notification: This video is originally produced by IranTV on youtube (youtube.com/IranTV) and all rights are preserved for us. using our contents without permission results in our legal claim.

مطالب مرتبط