فیلم تجمع اعتراضی کارگران زغال سنگ کرمان و فرار مدیر عامل زغال سنگ از این تجمع

اهمیت:
بی اهمیتکم اهمیتمتوسطمهمخیلی مهم
Loading...

روز سه‌شنبه ۴ آذر ۹۹، تجمع اعتراضی کارگران زغال سنگ کرمان، نسبت به بی‌تدبیری مدیرعامل این شرکت برگزار شد.
جمعی از کارگران زغال سنگ کرمان، صبح روز سه‌شنبه ۴ آذر ماه ۹۹، در اعتراض به بی‌تدبیری‌های مستمر و دنباله‌دار مدیرعامل این شرکت، دست به تجمع اعتراضی زدند.
کارگران معترض شرکت زغال سنگ کرمان، نسبت به واگذاری سهام این شرکت در بورس و خصوصی‌سازی آن اعتراض دارند و خواستار جلوگیری از عرضه سهام این شرکت در بورس و بازگشت آن به صندوق بازنشستگان فولاد می‌باشند.
شرکت زغال سنگ کرمان زیرمجموعه صندوق بازنشستگی فولاد است و این صندوق قصد دارد که این شرکت را به شرکتی دیگر واگذار و سهام آن را در بازار بورس عرضه کند.
گفتنی است که اجرای طرح طبقه‌بندی مشاغل و استخدام تمامی کارکنان شرکت زغال‌ سنگ کرمان، از سوی صندوق بازنشستگان فولاد، از جمله دیگر خواسته‌های کارگران است.
اشکان نیوز، در خبری که روز سه‌شنبه ۳ آذر ماه ۹۹ منتشر کرد، نوشت: «مرتاض مدیرعامل شرکت زغال سنگ، از زغال سنگ کرمان گریخت، اما ماجرا ادامه دارد.»
در ادامه این خبر آمده است: «مرتاض، مدیرعامل زغال سنگ کرمان به دلیل بی‌تدبیری‌های پشت سر هم، موجب تحصن‌ها و اعتراضات سریالی کارگری می‌شود و در نهایت در آخرین تحصن کارگری، به دلیل عدم تعهد به وعده و وعیدهای داده شده و عملی نکردن آنها، مورد اعتراض شدید کارگران قرار می‌گیرد و پا به فرار می‌گذارد.»
#تجمع_اعتراضی
خبرها و ویدئوهای بیشتر در لینک: http://www.irankargar.com

Subscribe
Notify of
0 نظر
Inline Feedbacks
View all comments