فیلم فریادهای یک خانم خشمگین در تریبون آزاد: من رای نداده و هرگز هم رای نخواهم داد

مجله ویدیویی بدون سانسور توفیدز، حاوی آخرین اخبار ایران و جهان، ویدیوهای طنز سیاسی و دینی، ویدیوهای افشاگرانه و سکس اسلامی، دوربین مخفی و مطالب بزرگسالان 18+، سرگرمی و فیلم.

جستجوی توفیدز

مطالب مرتبط

فیلم فریادهای یک خانم خشمگین در تریبون آزاد: من رای نداده و هرگز هم رای نخواهم داد

اهمیت:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

در ادامه فیلم هایی که از تریبون های آزاد که توسط ماموران لباس شخصی و بسیجی ها در شهرهای مختلف راه اندازی شده این کلیپ که یک خانم خشمگین را نشان می دهد که از جمله می گوید هرگز رای نخواهد داد.
این خانم خشمگین در حالیکه بر سر آخوند و بسیجی گرداننده تریبون آزاد فریاد می زند، به دروغگویی و ریاکاری آنان و تمامیت حکومت اشاره می کند که مورد تشویق و ترغیب مردم حاضر در محل قرار می گیرد.
صحنه‌های مشابهی از تریبون آزاد ، در دیگر شهرهای ایران هم تدارک دیده شده در فضای مجازی وجود دارد. مانند سخنان جوانانی که در تهران و شیراز و اهواز در این تجمعات ایراد کردند. با اینکه همه این نمایشات توسط وزارت اطلاعات طراحی و اجرا می‌شود، اما سخن برخی از جوانان شرکت کننده‌، نشانگر اوج اختناق و سرکوب در جامعه است.
بعضی از آنها صریحا اعلام می‌کنند که معلوم نیست چه بر سر آنها بیاید؟ آیا او را هم توی گونی کرده و می‌برند یا نه؟ آیا مانند ستار بهشتی در زیر شکنجه کشته می‌شوند یا نه؟ مهمترین نتیجه‌ای که با دیدن و شنیدن این سخنان می‌توان گرفت این است که مردم ایران دیگر این حکومت را نمی‌خواهند. رای مردم به نمایش انتخابات منفی است و خواسته آنها سرنگونی تام و تمام این حکومت می‌باشد.
#انتخابات#انتخابات_۱۴۰۰
#تریبون_آزاد
خبرها و ویدئوهای بیشتر در لینک: http://www.irankargar.com

اپلیکیشن مویابل سایت

مطالب دیگر

Subscribe
خبر بده در مورد
0 نظر
Inline Feedbacks
نمایش تمامی نظرات