فیلم لحظه تف انداختن مکرر نانوای تهرانی داخل تنور + دفاعیات شاطر

جستجو

فیلم لحظه تف انداختن مکرر نانوای تهرانی داخل تنور + دفاعیات شاطر

اهمیت:
بی اهمیتکم اهمیتمتوسطمهمخیلی مهم
Loading...

حوادث رکنا: نانوای محله خانی آباد جنوبی که فیلمش در فضای مجازی منتشر شده بود درباره کاری که کرده بود توضیح داد.

حجم ویدیو: 18.55M | مدت زمان ویدیو: 00:03:08

چند روزی است که فیلمی در فضای مجازی دست به دست می‌ چرخئ که در آن گفته می‌شود نانوای یک محله در جنوب تهران آب دهان خود را روی نان ها می اندازد.
به گزارش رکنا،  واقعیت ماجرا این است که یکی از ابزار کار این نانوا به نام پمپ باد خراب شده و این نانوا مجبور بوده که فوت کند تا بتواند پخت نان را آغاز کند از این رو در فضای مجازی وقتی این فیلم منتشر شده مغازه نانوایی این نانوا تعطیل شده است.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟

Subscribe
Notify of
0 نظر
Inline Feedbacks
View all comments

درباره 2Feeds

تو فیدز, سایت مرجع رایگان برای دریافت آخرین اخبار ایران و جهان از خبرگزاری های خارجی همچون آوا نیوز، نیک نیوز، صدای آمریکا، دویچوله فارسی، صدای فرانسه، یورو نیوز فارسی، بی بی سی فارسی، رادیو فردا و ... است. شما در این ساین می توانید جدیدترین خبرها و تفاسیر سیاسی، اجتماعی روز را پیگیری کنید.
همچنین وبسایت 2Feeds، انعکاس دهنده و مرجع تماشای ویدیوهای کانالهای یوتیوب فارسی زبان است.
بخش یادنامه(هاتی پاتی) هم به عنوان وبلاگ سایت محسوب می شود که در آن به اخبار، ویدیوها و مطالب افشاگرانه دینی، اسلامی و سیاسی پرداخته می شود. توجه داشته باشید که بخشهایی از سایت همانند بخش بزرگسالان، سکس اسلامی و سکس قرآنی و یا افشاگریهای دینی و مذهبی ممکن است جاوی مطالبی باشد که دسترسی به آنان به اشخاص زیر 18 سال توصیه نمی گردد.
در بخش هاتی پاتی (یادنامه) سایت، هیچ چیز (اعتقادات، دین، مذهب، امامان، قرآن و...) مقدس شمرده نمی شود و مطالب بدون سانسور کلامی و تصویری بیان می گردند. در صورتیکه با این مسئله مشکل دارید، لطفا از دسترسی به این بخش از سایت حذر کنید.


Disclaimer:
2Feeds just provides links to other sites and doesn't host any file by itself.
All the material found on this website are hosted on third-party servers, which are freely available for all Internet users. Hence, logically any legal issues regarding them should be taken up with the actual file hosts, as we're not affiliated with them.
Created By IFP
DMCA | Privacy Policy | Cache | Sitemap