قابلیت بی‌صداکردن دائمی گروه‌ها به واتساپ می‌آید

اهمیت موضوع:
بی اهمیتکم اهمیتمتوسطمهمخیلی مهم
Loading...
بی‌صداکردن دائمی گروه‌ها در واتساپ,اخبار دیجیتال,خبرهای دیجیتال,شبکه های اجتماعی و اپلیکیشن ها
امکان بی‌صداکردن دائمی گروه‌ها به واتساپ اضافه می‌شود.

واتساپ می خواهد به کاربران اجازه دهد گروه هایی را که عضو آنها هستند به صورت همیشگی میوت یا بی صدا کنند.

واتس‌اپ (WhatsApp) یکی از اپلیکیشن های پیغام رسان بزرگ و محبوب است که البته کاربران بسياري نیز در سراسر دنیا، من جمله ایران دارد. با‌این‌ وجود، ایراداتی نیز در آن محبوب دیده می شود که برطرف کردنشان میتواند تجربه کاربری را به مراتب بهبود دهد. یکی از مشکلاتی که کاربران بسياري نیز خواهان تغییرش بودند، نبود امکان بی صداکردن دائمی گروه ها بود. حال بنظر میرسد مهندسان واتساپ با ارائه ی به روزرسانی جدید، این قابلیت را به اپلیکیشن پیام رسان اضافه خواهند کرد.

درحال حاضر، کاربر میتواند گروه هایی که در آن عضو است، برای هشت ساعت یا یک هفته یا یک سال بی صدا سازد. در حالت بی صدا، هیچ اعلانی در صورت ارسال پیام جدید به گروه برای کاربر ارسال نخواهد شد؛ با این وجود، قابلیتی به واتساپ اضافه خواهد شد تا کاربران مدت زمان نامحدود را برای بی صداکردن اعلان های گروه ها انتخاب کنند.

بی‌صداکردن دائمی گروه‌ها در واتساپ,اخبار دیجیتال,خبرهای دیجیتال,شبکه های اجتماعی و اپلیکیشن ها

درواقع، حالت بی صدای دائمی جایگزین حالت یک ساله می شود که امری منطقی تر بنظر می رسد. در تصویری که افشاگردان در فضای مجازی منتشر کرده اند، میتوان چنین حالتی را مشاهده کرد. چنین اقدامی برای افرادی بسیار کارآمد خواهد بود که عضو گروه‌های بسياري هستند تا اعلان های دریافتی از گروه ها را با توجه به اولویتشان دسته بندی کنند و اعلانی از گروه هایی با اهمیت کم تر دریافت نکنند.

متأسفانه معلوم نیست قابلیت جدید کِی برای واتساپ عرضه خواهد شد؛ ولی انتظار میرود بزودی چنین اتفاقی رخ دهد و کاربران به امکانات جدید پیام رسان محبوب دسترسی بیابند. گفتنی است قابلیت ذکرشده حتی در آخرین نسخه ی بتای واتساپ قرار نگرفته است. درهرصورت باید صبر کرد و دید مهندسان و طراحان پیام رسان واتساپ چه شگفتانه هایی برایمان تدارک دیده اند.

sarpoosh

با این خبر موافقم با این خبر مخالفم

نظرات