قتل در میدان تره بار تهران / افشین از خودم دفاع کردم ! + عکس

جستجو

قتل در میدان تره بار تهران / افشین از خودم دفاع کردم ! + عکس

اهمیت:
بی اهمیتکم اهمیتمتوسطمهمخیلی مهم
Loading...

به گزارش خبرنگار جنایی رکنا، بامداد ششم اسفند سال 96 به مأموران کلانتری 140 باغ فیض خبر رسید جدال دو مرد جوان در میدان تره بار به خون کشیده شده و پسر جوانی به نام داوود چاقو خورده است.

ماموران پلیس پیگیر ماجرا شدند و داوود به بیمارستان منتقل شد اما ساعتی بعد از بیمارستان خبر رسید داوود به خاطر شدت خونریزی جان سپرده است.

ماموران پلیس با اطلاعاتی که از شاهدان درگیری گرفته بودند رد دو برادر که عاملان درگیری خونین با قربانی بودند را یافتند و انها در خانه‌شان در غرب تهران بازداشت کردند.

ارشیا در بازجویی ها گفت: مقتول را از مدت‌ها قبل می‌شناختم. من و او هر دو اعتیاد داشتیم . دو روز قبل از این ماجرا یک دستگاه دی‌وی‌دی از ارشیا خریدم اما فراموش کردم پولش را به او بدهم. آن روز بعد مقابل میدان تره بار داوود را دیدم. او به خاطر اینکه پول دستگاه دی وی دی را نداده‌ام عصبانی شد و شروع به فحاشی کرد.برادر بزرگ‌ترم به نام افشین که شاهد ماجرا بود برای میانجیگری وارد ماجرا شد اما داوود چاقو کشید.

این مرد به خاطر یک دستگاه دی وی دی آدم کشت

وی ادامه داد: داوود با چاقو به سمت ما حمله کرد و برادرم می خواست چاقو را از او بگیرد که درگیری بالا گرفت و افشین یک ضربه به داوود زد.ما همان موقع به خانه برگشتیم ولی هرگز فکر نمی کردیم ضربه کاری بوده و موجب مرگ داوود شده است.

به دنبال اعتراف های پسرجوان، افشین جرمش را گردن گرفت و در شعبه ششم دادگاه کیفری استان تهران پای میز محاکمه ایستاد.

در آن جلسه اولیای دم درخواست قصاص را مطرح کردند.

افشین وقتی در جایگاه متهم ایستاد منکر قتل عمدی شد. وی گفت: من برای میانجگری وارد دعوا شده بودم .اما مقتول چاقو کشید و به من و برادرم حمله کرد. من برای نجات جان خودم و برادرم چاقو را از او گرفتم و یک ضربه به او زدم. من اصلا قصد کشتن او را نداشتم.

در پایان جلسه قضات وارد شور شدند و با توجه به مدرک های موجود در پرونده افشین را به قصاص محکوم کردند.برادر وی نیز به خاطر شرکت در درگیری منجر به قتل به زندان محکوم شد. اما با اعتراض متهم به حکم صادره پرونده در دیوان عالی کشور تحت رسیدگی موشکافانه قرار گرفت و قضات دیوان عالی کشور با طرح ایراداتی حکم قصاص را تایید نکردند. به این ترتیب قرار شد تا افشین بار دیگر در دادگاه از خود دفاع کند.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

Subscribe
Notify of
0 نظر
Inline Feedbacks
View all comments