قتل مرموز خانم دکتر ایرانی در کانادا / جسد عاطفه جدیدیان کجا پیدا شد؟! + عکس

اهمیت:
بی اهمیتکم اهمیتمتوسطمهمخیلی مهم
Loading...
عاطفه جدیدیان,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
جسد عاطفه جدیدیان زن ۴۰ ساله ایرانی که چندی پیش ناپدید شده بود به وسیله پلیس کانادا کشف شد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، عاطفه جدیدیان دکتر داروسازی که ۶ سال پیش برای ادامه تحصیل در دانشگاه ونکوور به کانادا سفر کرده بود بعد از پایان تحصیلش در یک داروخانه مشغول بکار شد.

این پزشک ایرانی ساعت ۴ روز ۱۹ فوریه یعنی چهارشنبه ۳ اسفند ماه پارسال بعد از پایان کارش از داروخانه خارج شد و سوار بر خودرویش برای خرید به یک مجتمع تجاری رفت و دیگر کسی از سرنوشت او خبر نداشت.

فردای آن روز همکاران عاطفه که به غیبت ناگهانی او مشکوک شدند از پلیس کانادا برای پیدا شدن سرنخی از عاطفه در خواست کمک کردند.

ماموران در تحقیقات پلیسی پی بردند که عاطفه ۴۰ ساله بعد از خارج شدن از محل کارش در نزدیکی بلوک ۲۲۸۰۰ بزرگراه لوهید در maple ridge دیده شد که بعد از آن تا به حال با هیچ کدام از اعضای خانواده و دوستانش در ارتباط نبوده است.

پلیس شهر میپل ریچ در بیانیه ای اعلام کرد که پس از مفقود شدن عاطفه و حاضر نشدن او در محل کارش در تاریخ ۲۰ فوریه که به دور از شخصیت و رفتار او بود ماموران متوجه ناپدید شدن این پزشک داروساز شدند که بعد از اعلام کردن این پیشامد در رسانه ها از مردم هم برای پیدا کردن سرنخی از او کمک خواستند.

ماموران با انتشار تصویری از عاطفه جدیدیان که آخرین بار با ژاکت پفی کلاه دار به رنگ خاکستری روشن، شلوار تیره، پیراهن راه راه آبی روشن و چکمه های قهوه ای تیره در یک پارکینگ تجاری نزدیکی محل کارش دیده شد درخواست کمک کردند.

عاطفه جدیدیان,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت

خودروی مزدا اسپورت او با مدل CX- ۵ و شماره پلاک FX۸، ۲۴X در روز شنبه ۲۲ فوریه شناسایی در پارکینگ مجتمع تجاری پیدا شد، ولی هیچ ردی از عاطفه در دست پلیس نبود.

مرگ مادر عاطفه در سفر به کانادا

مادر پیر عاطفه که نگران سرنوشت دخترش بود به کانادا سفر کرد که بعد از رسیدن بخاطر استرس و نگرانی که از فرزندش داشت سکته قلبی کرد و تسلیم مرگ شد.

تجسس های پلیسی ادامه داشت تا این که ماموران جسد عاطفه جدیدیان را پیدا کردند و پرونده فقدانی به یک پرونده جنایی تبدیل شد.

بنا به این گزارش، پلیس کانادا تا به حال جزئیات بیشتری از این پرونده اعلام نکرده است و شنیده ها این را نشان میدهد که یک کارآگاه خصوصی این پرونده معمایی را در دست گرفته و تحقیقات برای افشای راز این جنایت معمایی را آغاز کرده است.

sarpoosh

با این خبر موافقم با این خبر مخالفم

Subscribe
Notify of
0 نظر
Inline Feedbacks
View all comments