قدیمی‌ترین معمای اینترنت چگونه حل شد؟

قدیمی‌ترین معمای اینترنت چگونه حل شد؟ به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

قدیمی‌ترین معمای اینترنت چگونه حل شد؟

برنامه‌نویس‌ها و هکرها همیشه خودشان را با انجام کارهای غیرقانونی و شکستن قفل برنامه‌ها یا نفوذ به وبسایت‌ها و دیتابیس‌های مهم نمی‌سنجند. از گذشته تاکنون بارها و بارها دیده‌ایم که معمایی عجیب در سطح اینترنت منتشر می‌شود. معماهایی که معمولا از انواع و اقسام پازل‌ها استفاده می‌کند تا کاربران را به چالش بکشاند و حل کردنشان برای تیم یا فرد مورد نظر اعتبار ویژه‌ای به همراه دارد. برخی از این معماها بخاطر ظاهر و نحوه معرفی ترسناکشان طی سال‌های گذشته فوق‌العاده معروف شده‌اند.

زمانی که هنوز اینترنت به شکل کنونی در دسترس کاربران قرار نگرفته بود مردم از سیستمی به نام «یوزنت» استفاده می‌کردند. در این فضا شما می‌توانستید پیام‌هایی خاص را یادداشت کنید تا دیگران آن را مطالعه کنند. درواقع ساده‌ترین شکل از یک فروم اینترنتی. اینجا بود که اولین و قدیمی‌ترین معمای اینترنت شکل گرفت. معمایی که بیشتر از ۲۰ سال طول کشید تا پاسخش پیدا شود. اما معمای مارکووین چه بود و پاسخش چگونه پیدا شد؟ با مستند دیجیاتو همراه باشید.

📢 آدرس سایت و شبکه های اجتماعی ما 📡

🌍 WEBSITE
🔵 https://digiato.com/
,B 0
🤳 INSTAGRAM
🔵 https://www.instagram.com/digiato/

🚀 TELEGRAM
🔵 https://t.me/Digiato

🐤 TWITTER
🔵 https://twitter.com/Digiato

#digiato