لحظه انفجار مرگبار در منزل یک سرایدار مدرسه در مشهد – ویدئو

مجله ویدیویی بدون سانسور توفیدز، حاوی آخرین اخبار ایران و جهان، ویدیوهای طنز سیاسی و دینی، ویدیوهای افشاگرانه و سکس اسلامی، دوربین مخفی و مطالب بزرگسالان 18+، سرگرمی و فیلم.

جستجوی توفیدز

مطالب مرتبط

لحظه انفجار مرگبار در منزل یک سرایدار مدرسه در مشهد – ویدئو

اهمیت:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 رای)
Loading...

انفجار در منزل یکی از سرایداران آموزش و پرورش منجر به مرگ تاسف‌بار مادر خانه شد. این حادثه ناگوار در منزل وی واقع در یکی از مدارس آموزش و پرورش ناحیه ۳ مشهد در خیابان ابوذر غفاری اتفاق افتاد. بعد از حادثه انفجار متاسفانه مادر خانواده با وجود تلاش تیم پزشکی پس از انتقال به بیمارستان بر اثر شدت جراحات وارده در گذشت.
صبح روز پنجشنبه ۲۳ دی‌ماه ۱۴۰۰، بر اثر انفجار در منزل سرایداری یکی از سرایداران آموزش و پرورش در ناحیه ۳ مشهد، واقع در خیابان ابوذر غفاری، این خانه به‌طور کامل تخریب شد.
به گزارش شهرآرا نیوز، مادر خانواده پس از انتقال به بیمارستان جان سپرد.
به گفته مجیدی فرد، رئیس اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان رضوی، این حادثه در ساعت ۵:۴٠ دقیقه صبح اتفاق افتاد و یکی از اعضای خانواده جان باخت و ۳ عضو دیگر خانواده به بیمارستان منتقل شدند.
در ادامه گزارش آمده است چهار عضو خانواده شامل پدر و مادر و دو دختر خانواده سرایدار مدرسه دچار جراحت شده و به بیمارستان منتقل شدند.
در این حادثه دردناک به‌رغم تلاش پزشکان، مادر خانواده بر اثر شدت جراحات جان باخت.
به گزارش کارشناسان آتش نشانی مشهد، به احتمال زیاد این حادثه بر اثر نشت گاز شهری روی داده است.
ناایمن بودن منزل سرایداران یکی از مشکلات این قشر زحمتکش است. خانه‌هایی که سرایداران آموزش و پرورش در مدارس در اختیار دارند، از کمترین امکانات زندگی بی‌بهره است.
خبرها و ویدئوهای بیشتر در لینک: http://www.irankargar.com

اپلیکیشن مویابل سایت

مطالب دیگر

Subscribe
خبر بده در مورد
0 نظر
Inline Feedbacks
نمایش تمامی نظرات