لس آنجلس لیکرز 103-101 لس آنجلس کلیپرز؛ یک بازی جذاب، هدیه دو تیم به هواداران بسکتبال به مناسبت بازگشت NBA!

اهمیت موضوع:
بی اهمیتکم اهمیتمتوسطمهمخیلی مهم
Loading...

درخشش لبران جیمز در هردو سمت زمین طی ثانیه‌های پایانی پیروزی نزدیک لس آنجلس لیکرز برابر کلیپرز را رقم زد.

در شب نخست شروع مجدد NBA پس از تعطیلی مسابقات به خاطر کرونا، لس آنجلس لیکرز (50-14) در دیداری جذاب توانست رقیب اصلی خود در کنفرانس غرب یعنی لس آنجلس کلیپرز (44-21) را در ثانیه های پایانی و با نتیجه نزدیک 103-102 از پیش رو بردارد.

به گزارش طرفداری، در اولین بازی دو تیم لس آنجلس لیکرز و لس آنجلس کلیپرز در حباب NBA، هردو طرف برای آنکه ثابت کنند بهترین تیم کنفرانس غرب هستند بیشترین تلاش خود را به کار گرفتند. آنتونی دیویس در این دیدار ستاره لیکرز بود اما درخشش لبران جیمز در ثانیه های آخر بود که پیروزی را برای تیمش به ارمغان آورد. لیکرز در دو کوارتر اول برتری را در اختیار داشت اما کلیپرز با وجود آنکه دو مهره اصلی خود یعنی مانترز هرل و لو ویلیامز را در اختیار نداشت در کوارتر سوم با سه امتیازی های پال جرج برتری را در اختیار گرفت. اما درخشش آنتونی دیویس در دقایق پایانی کوارتر سوم، اجازه نداد کلیپرز اختیار بازی را  به طور کامل در دست بگیرد.

در دقایق انتهایی کوارتر چهارم، شاگردان داک ریورز توسط سه امتیازی پال جرج مجددا فاصله با حریف را جبران کردند اما بازی خیلی خوب الکس کروسو در کوارتر آخر و دو امتیاز و دفاع بی‌نقص لبران جیمز در ثانیه های پایانی، پیروزی را برای لیکرز قطعی کرد. آنتونی دیویس که حضورش در این دیدار در هاله‌ای از ابهام قرار داشت، با کسب 34 امتیاز، 8 ریباند و 4 اسیست مهمترین نقش را در پیروزی لیکرز ایفا کرد. جیمز نیز در این دیدار، 16 امتیاز، 11 ریباند و 8 اسیست ثبت کرد.در ترکیب کلیپرز، پال جرج با 30 امتیاز و 5 ریباند نتوانست مانع از شکست تیمش شود. کوای لنارد نیز در این دیدار 28 امتیاز کسب کرد.

نتیجه بازی

تیمکوارتر اولکوارتر دومکوارتر سومکوارتر چهارممجموع
لس آنجلس لیکرز35192227103
لس آنجلس کلیپرز23292524101

آمار بازی

تیمپرتاب منطقه‌ایپرتاب سه امتیازیپرتاب آزادریبانداسیستبلاکتوپ‌رباییترن اور
لس آنجلس لیکرز39.0%30.6%

75.7%

45214616
لس آنجلس کلیپرز43.2%44.4%75.0%36175620

روند بازی:

امتیازات لیکرز و کلیپرز

بهترین بازیکنان دو تیم:

بهترین بازیکنان دو تیم

همچنین بخوانید:

پیش بازی لس آنجلس لیکرز – لس آنجلس کلیپرز؛ و بالاخره بسکتبال در زمان کرونا!

به مناسبت شروع مجدد رقابت های NBA / ویدیو

نگاهی به شرایط فعلی NBA به بهانه شروع مجدد این لیگ

نظرات