ماجرای بدنساز جدید دورتموند چیست؟ با آلیسا اشمیت بیشتر آشنا شوید

اهمیت:
بی اهمیتکم اهمیتمتوسطمهمخیلی مهم
Loading...

آلیسا اشمیت دونده تیم ملی آلمان یکی از اعضای کادر بدنسازی باشگاه دورتموند خواهد بود. 

آلیسا اشمیت نامی است که اخیرا سوژه رسانه های اجتماعی شده است. روز 25 سپتامبر 2020 اخباری مطرح شد که یک بدنساز خانم به نام آلیسا اشمیت به کادر باشگاه دورتموند اضافه شده است، اگر چه دورتموند هنوز رسما این مسئله را تایید نکرده است.

به گزارش طرفداری، آلیسا اشمیت یک دونده، مدل و مربی بدنسازی آلمانی است که در تیم ملی دو و میدانی آلمان حضور دارد و در تلاش است تا همراه تیم ملی آلمان، راهی المپیک 2021 توکیو شود. آلیسا اشمیت، متولد نوامبر 1998 است و فقط 21 سال دارد. با این حال، در زمینه تمرینات بدنسازی مهارت بالایی دارد. طی روزهای گذشته اشمیت استوری هایی در اینستاگرام منتشر کرد که در آن در حال تمرین دادن به توماس مونیه، مانوئل آکانجی، فلیکس پاسلاک و متس هوملس، چهار بازیکن دورتموند بود. در حالی که آلیسا اشمیت در تلاش است تا سطح آمادگی بازیکنان دورتموند را افزایش دهد، اخیرا کاربران فضای مجازی شوخی هایی در خصوص ماندن جیدون سانچو در دورتموند انجام داده اند و مدعی شده اند که جذابیت آلیسا اشمیت، باعث شده سانچو برای ماندن در دورتموند متقاعد شود. البته این در حالی است که پیش تر ماندن سانچو در دورتموند قطعی شده بود. پس از این که مشخص شد آلیسا اشمیت بدنساز دورتموند شده است، میزان دنبال کنندگان او در شبکه اجتماعی اینستاگرام به بیش از 1 میلیون نفر رسید. 

آلیسا اشمیت
مربی بدنسازی جدید دورتموند

به غیر از شوخی مربوط به ماجرای ماندنی شدن سانچو در دورتموند، بسیاری از کاربران فضای مجازی و مجلات اروپایی، به آلیسا اشمیت لقب “جذاب ترین ورزشکار جهان” را داده اند. خود اشمیت در این خصوص گفته:

نمی دانم چرا چنین لقبی به من داده اند، مشخصا برای من ورزش در اولویت است. ورزش برای من به معنای رقابت است. هزاران دختر ورزشکار در دنیا حضور دارند که بسیار زیبا هستند و طرفداران آن ها در شبکه های اجتماعی زیاد نیست.

اشمیت 21 ساله این روزها علاوه بر کار بدنسازی، سخت در تلاش است تا در المپیک 2021 توکیو، عضوی از تیم دو و میدانی تیم ملی آلمان باشد و اولین تجربه حضورش در یک رقابت بزرگ بین المللی را داشته باشد. او در سال 2017 و در سن 18 سالگی توانست مدال نقره دوی 4 در 400 متر قهرمانی زیر 20 سال اروپا را کسب کند. علاوه بر ورزش، اشمیت یک اینفلوئنسر فضای مجازی نیز هست و در زمینه اسپانسرینگ کمپانی پوما فعالیت می کند.  

Subscribe
Notify of
0 نظر
Inline Feedbacks
View all comments