مامورانی که در باج‌گیری از عشایر و گرفتن گوسفند از آنان گیرافتاده‌اند! – ویدئو

مجله ویدیویی بدون سانسور توفیدز، حاوی آخرین اخبار ایران و جهان، ویدیوهای طنز سیاسی و دینی، ویدیوهای افشاگرانه و سکس اسلامی، دوربین مخفی و مطالب بزرگسالان 18+، سرگرمی و فیلم.

جستجوی توفیدز

مطالب مرتبط

مامورانی که در باج‌گیری از عشایر و گرفتن گوسفند از آنان گیرافتاده‌اند! – ویدئو

اهمیت:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

ماموران پاسگاه آب شیرین گچساران در استان کهگیلویه و بویراحمد به قصد باج گیری از عشایر با آنها درگیر شده‌اند. این ماموران قصد داشتند، با زور و ارعاب یک راس گوسفند را به عنوان باج از این خانواده عشایری بگیرند. ماموران این خانواده را تهدید کرده‌اند، درصورت ندادن باج آنها را به جرم استعمال و نگهداری مواد مخدر دستگیر خواهند کرد.
این خانواده نیز در مقابل این زورگویی ماموران حاضر به تسلیم نشده‌اند و مادر خانواده از ناحیه چشم مصدوم شده است. این خانم از ناحیه پایین چشم مورد اصابت یک شیئ تیز قرار گرفته و رد خون در صورت این خانم بوضوح قابل مشاهده است.
مرد خانواده در پاسخ به تهدیدات ماموران انتظامی حاضر به دادن باج به آنان نیست.
خانم حاضر در صحنه به ماموران می‌گوید، بدلیل ضرب و جرح از آنان شکایت خواهد کرد.
باج گیری از عشایر با لباس شخصی
قابل توجه اینکه، این ماموران به منظور باج‌گیری با لباس شخصی وارد شده‌اند. آنها بعد از اینکه موفق به باج‌ گیری از عشایر نشدند با پوشیدن لباس نظامی و نصب درجه قصد دستگیری این خانواده را دارند. ماموران سه نفر هستند که یک نفر آنها احتمالا با درجه ستوان یکم می باشد.
باج گیری یک روند عادی و از روشهای کار ماموران انتظامی در شهر و روستا است. یکی از روشها این است که ماموران ابتدا مردم را به جرم حمل مواد مخدر و یا بهانه‌های دیگر دستگیر کرده و سپس با گرفتن پول و… آنها را آزاد می‌کنند. اما در این مورد ظاهرا تیر آنها به سنگ خورده و خودشان به دام افتاده‌اند!
خبرها و ویدئوهای بیشتر در لینک: http://www.irankargar.com

اپلیکیشن مویابل سایت

مطالب دیگر

Subscribe
خبر بده در مورد
0 نظر
Inline Feedbacks
نمایش تمامی نظرات