ماموریت غبیشاوی؛ ساخت گلر برای کلین شیت (عکس)

اهمیت موضوع:
بی اهمیتکم اهمیتمتوسطمهمخیلی مهم
Loading...

کد خبر: 1699198/47 زمان: 23:41   1399/05/09 بازدید: 6,680

نادر غبیشاوی مربی خوزستانی گلرهای تیم فولادخوزستان وظیفه مهمی برای آماده کردن دروازه‌بانان فولاد در هفته‌های پایانی خواهد داشت همانگونه که تا اینجای فصل شاگردانش عملکرد خوبی داشته اند.

به گزارش ورزش سه، تیم فولاد پس از باخت برابر نساجی، روز شنبه باید در ورزشگاه امام علی(ع) سیرجان به مصاف گل گهر برود، قرمزپوشان اهوازی تا پیش از دیدار مقابل نساجی پس از پرسپولیس کمترین گل خورده را داشت، شهاب گردان یازده و احسان مرادیان یک کلین شیت در این‌فصل با کمک دیگر بازیکنان تیمشان ثبت کرده‌اند.

نادرغبیشاوی مربی گلرهای خوزستانی تیم فولاد که خودش سابقه بازی در تیم‌هایی چون استقلال اهواز، صنعت نفت آبادان و راه‌آهن را دارد، از عوامل موفقیت تیمش در این خط بوده است، غبیشاوی خودش نیز گاها به یاد روزهای بازیگری خود درون دروازه می‌ایستد تا فن و تجربه خود را به شاگردانش منتقل کند. فولادی‌ها نگاه ویژه‌ای به دروازه‌بان‌های خود برای پنج بازی باقیمانده خواهند داشت چرا که گل نخوردن در این دیدارها یک فرصت ایده‌آل برای برد خواهد بود چرا که مهاجمین و هافبک‌های خطرناک و حتی مدافعین سرزن فولاد راه باز کردن دروازه حریف را به خوبی بودند.

حضور شهاب گردان با تجربه و همچنین احسان مرادیان جوان و جویای نام در کنار علی غلامزاده و محمدرضا گلی دو گلر تیم امید فولاد یک وزنه برای تیم فولاد به حساب می‌آید تا رقابت و البته رفاقت بین این گلرها برای رسیدن به دروازه باشد چرا که قدرت دروازه‌بانان به یکدیگر برای پیشرفت کمک می‌کند.

عکس از مسعود اکبری

ماموریت غبیشاوی؛ ساخت گلر برای کلین شیت (عکس)

ماموریت غبیشاوی؛ ساخت گلر برای کلین شیت (عکس)

نظرات