ما دیگه گول نمی‌خوریم آقای خامنه ای! فیلم سخنان یک نجار مشهدی در باره انتخابات ۱۴۰۰

جستجوی توفیدز

ما دیگه گول نمی‌خوریم آقای خامنه ای! فیلم سخنان یک نجار مشهدی در باره انتخابات ۱۴۰۰

اهمیت:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

این روزها بحث تحریم انتخابات بالا گرفته است. مردم از هر امکانی برای بیان نظرات خود در رابطه با تحریم انتخابات استفاده می‌کنند. کلیپی که مشاهده می‌کنید سخنان یک آقای نجار مشهدی در باره انتخابات ۱۴۰۰ است. وی می‌گوید: «چند وقت است که یه شو تبلیغاتی و انتصاباتی برای ریاست جمهوری اتفاق افتاده و اتفاقاتی می‌بینید که اصلا نمیشه در موردش حرف نزد».
در ادامه با حمله به کاندیداهای انتخابات، خطاب به خامنه‌ای تصریح می‌کند: الان هرچه می‌بینم همه پیرو پاتال‌‌ها و انگل‌ها و زالوهایی هستند که ۴۲ سال است خون ما رو می‌خورند.
وی در ادامه خامنه‌ای را عامل همه بدبختی های مردم معرفی می‌کند. در ادامه خطاب به خامنه‌ای میگوید: شایعه بود که سران جمهوری اسلامی خودشان فراماسونری هستند. الان که می‌بینیم که عصای حضرت موسی را هم به زمین زده‌ای و یک عالمه مار و مارمولک و اژدها بیرون زده است.
وی در ادامه عوام‌فریبی‌های دوران انتخابات را افشا شده می‌داند که دیگر مردم گول آنرا نخواهند خورد. وی می‌گوید: آقای خامنه ای ما یه نجار آن یکی بقال، راننده تاکسی، کارگر کوره آجرپزی و چوپان همه فهمیده‌اند در این مملکت چه می‌گذرد. سرمردم دیگه کلاه نمی‌رود.اینها همه شو تبلیغاتیه. ما دیگه گول نمی‌خوریم.
در پایان برای رفع ابهام از مردم که آیت الله اعدام را آقا خطاب کرده، می‌گوید: آقای رئیسی اینکه به شما می‌گویم آقا چون دارم جلوی دوربین صحبت می‌کنم وگرنه شما بویی از آقا بودن نبرده‌اید.
خبرها و ویدئوهای بیشتر در لینک: http://www.irankargar.com

Subscribe
خبر بده در مورد
0 نظر
Inline Feedbacks
نمایش تمامی نظرات