مبتلایان به COVID-19 تا ۶ ماه مبتلا نخواهند شد

اهمیت:
بی اهمیتکم اهمیتمتوسطمهمخیلی مهم
Loading...
مبتلایان به COVID-19,اخبار پزشکی,خبرهای پزشکی,تازه های پزشکی
نتیجه این مطالعه که در جمعی از کارکنان مراقبت های بهداشتی انگستان که جزء بيش ترین خطر ابتلا به COVID- 19 قرار دارند انجام گردیده است ، نشان می دهد که موردهای عفونت دوباره بسیار نادر است.

به گزارش جام جم آنلاین طبق یک مطالعه در انگستان که روی کارکنان قسمت های مراقبت از بیماران کرونایی انجام شده است ، بعید است افرادی که COVID- 19 داشته اند تا دست کم شش ماه بعد از نخستین عفونت مجدد به آن مبتلا شوند.

پژوهشگران دانشگاه آکسفورد اعلام کرده اند که این یافته ها می تواند برای بیش از ۵۱ میلیون نفر در سراسر جهان که به بیماری همه گیر آلوده شده اند تا حدی خاطرجمعی به وجود آورد.

دیوید ایر، استاد گروه بهداشت و درمان در آکسفورد می گوید:این حقیقتا خبر خوبی است، زیرا ما می توانیم اطمینان داشته باشیم که دست کم در کوتاه مدت، اکثر افرادی که به COVID- 19 مبتلا می شوند دیگر به آن مبتلا نخواهند شد.

موارد گذشته از عفونت مجدد افراد مبتلا و ایزوله شده این نگرانی را ایجاد کرده بود که ممکن است افراد سریعا دوباره به کرونا مبتلا شوند.

نتایج این مطالعه که در گروهی از کارکنان مراقبت های بهداشتی انگلیس که جزو بیشترین خطر ابتلا به COVID- 19 قرار دارند انجام شده است ، نشان می دهد که موارد عفونت مجدد بسیار نادر است.

در واقع ابتلا به کرونا در اکثر افراد سبب ایمنی شش ماهه دربرابر ویروس خواهد شد.

sarpoosh

با این خبر موافقم با این خبر مخالفم

Subscribe
Notify of
0 نظر
Inline Feedbacks
View all comments