مجروح شدن مأمور پلیس آگاهی تهران در تعقیب سارقان منزل

جستجو

مجروح شدن مأمور پلیس آگاهی تهران در تعقیب سارقان منزل

اهمیت:
بی اهمیتکم اهمیتمتوسطمهمخیلی مهم
Loading...
دستگیری سارقان,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
معاون عملیات پلیس آگاهی تهران بزرگ، از دستگیری سارقان منزل طی یک تعقیب و گریز خبر داد و گفت: سارقان با خودرو به سمت مأموران حمله‌ور شده و یکی از آنها را زخمی کردند.

به گزارش تسنیم، ساعت ۰۷:۴۰ مورخ ۲۴ آبان ماه سال جاری مأموران گشت پلیس آگاهی تهران در پاسگاه نعمت‌آباد به یک دستگاه خودروی پژو ۴۰۵ خاکستری با دو نفر سرنشین مظنون شدند که در ادامه مشخص شد خودرو دارای سابقه توقیف مبنی بر سرقت منزل در یکی از استانهای غربی کشور است.

مأموران گشت پلیس آگاهی به راننده خودروی پژو ۴۰۵ دستور ایست داده اما راننده آن با افزایش سرعت و انجام حرکات خطرناک به سمت بزرگراه شهید چراغی اقدام به فرار کرد. 

مأموران در ادامه، در چندین نوبت به راننده خودروی متواری دستور ایست داده اما نامبرده برخلاف دستور پلیس همچنان به فرار خود ادامه داد.

مأموران در ادامه تعقیب و گریز، برای متوقف کردن خودروی پژو ۴۰۵ اقدام به شلیک چندین تیر هوایی کردند؛ نهایتاً خودروی متواری در تقاطع یافت‌آباد متوقف شد اما راننده آن با کوبیدن ضربات محکم به تعدادی از خودروها همچنان به تلاش خود برای فرار از دست مأموران ادامه داد.

مأموران گشت پلیس آگاهی به منظور دستگیری سرنشینان خودروی پژو ۴۰۵ و جلوگیری از وارد شدن خسارت به خودروهای شهروندان به صورت پیاده وارد عمل شده تا سرنشینان آن را مهار و دستگیر کنند که در این زمان راننده پژو ۴۰۵ با حرکت دنده عقب به سمت آنها حمله‌ور شده و یکی از مأموران از ناحیه هر دو پا دچار مصدومیت شد.

سرهنگ کارآگاه سعدالله گزافی؛ معاون عملیات پلیس آگاهی تهران بزرگ  با اعلام این خبر و دستگیری هر دوسرنشین خودرو پژو ۴۰۵ متواری گفت: نهایتاً با شلیک تیر به سمت لاستیکهای خودروی پژو ۴۰۵ و واکنش دیگر مأموران واحد گشت، خودروی پژو ۴۰۵ متوقف و راننده آن به همراه سرنشین دوم خودرو دستگیر و به پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل شدند و افسر گشت پلیس آگاهی نیز برای انجام اقدامات درمانی به بیمارستان فیاض‌بخش منتقل شد.

sarpoosh

با این خبر موافقمبا این خبر مخالفم

Subscribe
Notify of
0 نظر
Inline Feedbacks
View all comments