مجمع دانشجویی عدالتخواه دانشگاه تهران از خامنه‌ای خواست تا به سئوالات دانشجویان درباره عملکرد نظام و رهبری پاسخ دهد

جستجو

مجمع دانشجویی عدالتخواه دانشگاه تهران از خامنه‌ای خواست تا به سئوالات دانشجویان درباره عملکرد نظام و رهبری پاسخ دهد

اهمیت:
بی اهمیتکم اهمیتمتوسطمهمخیلی مهم
Loading...

۰۲ آذر ۱۳۹۷

مجمع دانشجویی عدالتخواه دانشگاه تهران از خامنه‌ای خواست تا به سئوالات دانشجویان درباره عملکرد نظام و رهبری پاسخ دهد

مجمع دانشجویی عدالتخواه دانشگاه تهران از علی خامنه‌ ای رهبر جمهوری اسلامی دعوت کرد که در روز دانشجو به سئوالات دانشجویان درباره عملکرد نظام و رهبری در طول ۴۰ سال حکومت اسلامی در ایران پاسخ دهد. این دانشجویان نوشته‌اند: «دعوت به منظور فراهم کردن فرصتی است تا شما بر اساس اختیارات و وظایف ولی فقیه در قانون اساسی نسبت به عملکرد ۴۰ ساله جمهوری اسلامی و کیفیت تعیین و نظارت بر اجرای سیاست‌های کلی نظام به‌ویژه در نهاد‌های تحت مدیریت رهبری مانند ستاد کل نیروهای مسلح از سپاه پاسداران تا ارتش و نیروهای انتظامی، و نهادهای انتصابی از جمله قوه قضائیه، صدا و سیما، بنیاد مستضعفان، ستاد اجرایی فرمان امام و… و همچنین هدایت و حل اختلاف‌های غیرعادی و تنظیم روابط نهادهای انتخابی از جمله دولت و مجلس، توضیح و تحلیل خود را ارائه و به سئوالات دانشجویان و مردم پاسخ دهید.»

Share
Subscribe
Notify of
0 نظر
Inline Feedbacks
View all comments

درباره 2Feeds

تو فیدز, سایت مرجع رایگان برای دریافت آخرین اخبار ایران و جهان از خبرگزاری های خارجی همچون آوا نیوز، نیک نیوز، صدای آمریکا، دویچوله فارسی، صدای فرانسه، یورو نیوز فارسی، بی بی سی فارسی، رادیو فردا و ... است. شما در این ساین می توانید جدیدترین خبرها و تفاسیر سیاسی، اجتماعی روز را پیگیری کنید.
همچنین وبسایت 2Feeds، انعکاس دهنده و مرجع تماشای ویدیوهای کانالهای یوتیوب فارسی زبان است.
بخش یادنامه(هاتی پاتی) هم به عنوان وبلاگ سایت محسوب می شود که در آن به اخبار، ویدیوها و مطالب افشاگرانه دینی، اسلامی و سیاسی پرداخته می شود. توجه داشته باشید که بخشهایی از سایت همانند بخش بزرگسالان، سکس اسلامی و سکس قرآنی و یا افشاگریهای دینی و مذهبی ممکن است جاوی مطالبی باشد که دسترسی به آنان به اشخاص زیر 18 سال توصیه نمی گردد.
در بخش هاتی پاتی (یادنامه) سایت، هیچ چیز (اعتقادات، دین، مذهب، امامان، قرآن و...) مقدس شمرده نمی شود و مطالب بدون سانسور کلامی و تصویری بیان می گردند. در صورتیکه با این مسئله مشکل دارید، لطفا از دسترسی به این بخش از سایت حذر کنید.


Disclaimer:
2Feeds just provides links to other sites and doesn't host any file by itself.
All the material found on this website are hosted on third-party servers, which are freely available for all Internet users. Hence, logically any legal issues regarding them should be taken up with the actual file hosts, as we're not affiliated with them.
Created By IFP
DMCA | Privacy Policy | Cache | Sitemap