محمود فکری یک جلسه از همراهی استقلال محروم می شود

اهمیت:
بی اهمیتکم اهمیتمتوسطمهمخیلی مهم
Loading...

حواشی ویدئوی جنجالی کماکان ادامه دارد. کمیته انضباطی به زودی رایش را اعلام می کند

بعد از بازی فولاد و استقلال، یک ویدئوی 12 ثانیه ای از دیالوگ بین محمود فکری و قاسمی نژاد، بازیکن مازنی فولاد منتشر شد. در این ویدئو، محمود فکری خطاب به نکونام فحاشی می کند. در همین رابطه، کمیته انضباطی محمود فکری را احضار کرده است.

به گزارش طرفداری، شنیده حاکی از آن است که کمیته انضباطی فدراسیون، محمود فکری را یک جلسه از همراهی تیمش محروم می کند. آیین نامه دست کمیته انضباطی را برای محرومیت یک تا سه جلسه ای باز گذاشته اما از آنجا که محمود فکری سابقه تخلف مشابه در کمیته انضباطی نداشته، همان یک جلسه محرومیت برای او در نظر گرفته می شود. همچنین سرمربی استقلال به پرداخت جریمه نقدی و درج در پرونده نیز محکوم خواهد شد.

در فضای هواداری و همینطور مجازی گمانه زنی هایی مطرح شد که چون این اتفاقات بعد از سوت پایان بازی بوده، سرمربی استقلال محکوم نخواهد شد. اما آیین نامه می گوید اتفاقات در حاشیه همین بازی و داخل ورزشگاه رخ داده و حتی اگر داور صحبت های فکری را می شنید، می توانست او را با کارت قرمز جریمه کند.

یکی از مدیران فدراسیون فوتبال، در رابطه با همین حواشی پیش آمده به طرفداری گفت:

متاسفانه فیلمی که از حواشی بازی فولاد و استقلال پخش شد، چهره فوتبال را در جامعه تخریب می کند. نمی شود از این تخلف ها گذشت و کمیته انضباطی بلافاصله برخورد خواهد کرد. رویه کمیته انضباطی در لیگ بیستم برای این گونه پرونده ها دادرسی سریع و بدون اغماض خواهد بود.

گویا کمیته انضباطی برای جلوگیری از تکرار اتفاقات مشابه قصد دارد به زودی حکم این پرونده را اعلام کند. محمود فکری احتمالا دوشنبه همین هفته به کمیته انضباطی می رود. تنها در صورتی جلسه به تعویق می افتد که محدودیت های کرونایی مانع از برگزاری جلسات فدراسیون در دو هفته پیش رو شود.

همچنین بخوانید:

فکری به نکونام توهین کرد؟ | حرف های سرمربی استقلال به بازیکن فولاد به زبان مازندرانی!


Subscribe
Notify of
0 نظر
Inline Feedbacks
View all comments