مردم کفِ خیابان ها | اعتراف سنگین مرجع تقلید شیعیان در قم : با این وضع کارمان تمام است

مردم کفِ خیابان ها | اعتراف سنگین مرجع تقلید شیعیان در قم : با این وضع کارمان تمام است به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

مردم کفِ خیابان ها | اعتراف سنگین مرجع تقلید شیعیان در قم : با این وضع کارمان تمام است

خبرنگار اسوشیتد پرس در گزارشی به بررسی اوضاع کنونی ر ج ا می پردازد و عنوان می کند که این رژیم فکر می کرد که اگر بتواند قدرت را متمرکزتر کند و تنها جریان نزدیک به و رهبر ر ج ا را حاکم کند ، می تواند بازورگویی و دسترسی به منابع مالی دولتی، موقث شده و اوضاع بحرانی خودش را خاتمه دهد. اما چیزی نگذشت که پس از به روی کار آمدن ابراهیم رئیسی آن ها متوجه شدند که گویا خزانه ها واقعا خالی است و مطابق آمار سازمان افتصاد جهانی، ایران در بحراان ارزی بی سابقه ای فرورفته است و در میان 178 مشور بررسی شده، اوضاع ذخایر مالی دولت ر ج ا در رده 163 قرار دارد و این یعنی یک فاجعه باورنکردنی. این خبرگزاری به گرازش روزنامه های داخلی می پردازد که میگوید دولت رئیسی یک بار می خواهد ارز را گران کند، یک بار می خواهد بنزین را گران کند، یک بار می گوید حقوق ها زیاد است و برای کسری بودجه هر بار که می خواهد به یکی از این شاخص ها دست بزند، از ترس خشم عمومی پایش را عقب می کشد. این خبرنگار می نویسد که دولت رئیسی مثل انسان ورشکستی می ماند که ته جیبش دسته ای پول ماند و در راه مانده است و برای نجاتش یکی یکی اسکناس ها را ….

در سالگرد آبان 98

آیا یک اعتراضات سراسری دیگر در راه است

In this episode we talk about the Gas and petrol and dollar and forign currencies crisis which can lead to a big problem.

پشت پرده ماجرای پمپ بنزین ها و گرانی بنزین و هک سیستم های امنیتی در پمپ بنزین ها

© Copyright Notification: This video is originally produced by IranTV on youtube (youtube.com/IranTV) and all rights are preserved for us. using our contents without permission results in our legal claim.