مرد تهرانی که در خواب راه می رفت در خواب زنش را کشت + عکس

اهمیت موضوع:
بی اهمیتکم اهمیتمتوسطمهمخیلی مهم
Loading...
مرد تهرانی که در خواب راه می رفت در خواب زنش را کشت + عکس

به گزارش اختصاصی خبرنگار جنایی رکنا، صبح روز 7 اردیبهشت ماه امسال مرد جوانی در تماس با ماموران پلیس تهران ادعا کرد که 2 مرد ناشناس با ورود به خانه اش همسرش را با ضربات چاقو به قتل رسانده اند.

بدین ترتیب تیمی از ماموران برای تحقیقات پلیسی وارد عمل شدند با صحنه هولناکی روبرو شدند، زن جوان در مقابل چشمان کودک شیرخوارش در خواب به قتل رسیده بود و کارآگاهان اداره 10 پلیس آگاهی تهران با توجه به رفتارهای مرموز شوهر این زن با دستور بازپرس پرونده اقدام به دستگیری شوهر قربانی این جنایت هولناک کردند.

قتل زن جوان در خواب

مرد جوان که متهم به قتل همسرش است پس از دستگیری پیش روی قاضی واحدی در دادسرای امور جنایی تهران گفت: روبروی خانه مان یک زمین کشاورزی است، خواب بودم که احساس کردم 2 مرد غریبه از پنجره وارد خانه مان شدند و در اقدامی هولناک زنم را به قتل رسانده و تا خواستم به کمک زنم برم آنها پا به فرار گذاشتند.

بدین ترتیب ماموران اداره 10 پلیس آگاهی تهران ماموریت پیدا کردند برای تحقیقات به زمین های کشاورزی اطراف محل جنایت بروند تا سرنخی از عاملان این جنایت به دست آورند.

ماموران در تحقیقات میدانی در زمین های اطراف محل جنایت لباس های خونین شوهر قربانی جنایت را پیدا کردند و همین کافی بود تا مشخص شود تا زن جوان به دست شوهرش به قتل رسیده است.

قتل همسر در توهم

مسعود وقتی در برابر لباس های خونین خودش قرار گرفت سناریوی عجیبی را پیش روی ماموران قرار داد و گفت: روز حادثه متوجه شدم مار بزرگی دور گردن همسرم پیچیده است و قصد دارد همسر و فرزندم را بخورد به همین خاطر دست به چاقو شدم و برای نجات جان همسرم ضرباتی به مار بزرگ زدم اما بعد متوجه شدم همسرم را به قتل رسانده ام.

خانواده زن جوان با حضور در دادسرا خواستار قصاص قاتل فرزندشان شدند و پزشکی قانونی هم مسعود را مردی سالم معرفی کرد اما بازپرس واحدی متهم را برای بررسی بیشتر در اختیار یک تیم پزشکی در بیمارستانی در تهران قرار داد تا خواب و نحوه خوابیدن وی مورد بررسی قرار گیرد.

تشخیص بیماری اسکیزوفرنی از روی خوابیدن

تیم پزشکی 24 ساعت خواب و نحوه خواب این متهم به قتل همسرش را مورد بررسی قرار دادند و در نظریه ای از روی حالت خوابیدن و خواب وی اعلام کردند که مسعود دچار بیماری اسکیزوفرنی است.

بنا بر این گزارش، بازپرس پرونده با توجه به اعلام این نظریه متهم را بار دیگر برای مشخص شدن بیماری روانی اش هنگام قتل در اختیار کارشناسان پزشکی قانونی قرار داد. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

نظرات