مرگ دو خدمه شناور خدماتی «علی ۲۰» در خلیج فارس به دلیل فقدان ایمنی

جستجو

مرگ دو خدمه شناور خدماتی «علی ۲۰» در خلیج فارس به دلیل فقدان ایمنی

اهمیت:
بی اهمیتکم اهمیتمتوسطمهمخیلی مهم
Loading...

۰۳ آذر ۱۳۹۷

مرگ دو خدمه شناور خدماتی «علی ۲۰» در خلیج فارس به دلیل فقدان ایمنی

مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر، از کشته شدن دو خدمه یک شناور خدماتی در آب‌های خلیج فارس بر اثر آتش‌سوزی خبر داده است. این شناور به سیستم اطفای حریق و امکانات ایمنی مجهز نبوده است. ایران در زمینه‌ رعایت مسائل ایمنی کار در میان کشورهای جهان در رتبه ۱۰۲ قرار دارد. به گزارش خبرگزاری کار ایران (ایلنا)، سیاوش ارجمندزاده، مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفته است مالکان شناورها باید شناورهای خود را به سیستم اطفای حریق و امکانات ایمنی مجهز کنند تا از خسارات احتمالی بکاهند. او درباره شناور «علی ۲۰» که روز جمعه دوم آذر در فاصله ۱۶ مایلی بندر عسلویه آتش‌ گرفت نیز گفت پیکر دو خدمه این شناور خدماتی جمعه شب پس از ساعت‌ها تلاش پیدا شد: «پس از اعلام حادثه، بلافاصله شناور‌های نیمروز، عسلویه ۱ و ۲، پارمیدا ۴، هادی۶ و ناجی ۱۸ برای خاموش کردن آتش و نجات سرنشینان به منطقه اعزام شدند و ۹ نفر از ۱۱ نفر سرنشین این شناور نجات یافتند.» شناور خدماتی علی ۲۰ در مسیر عسلویه به منطقه نفتی پارس جنوبی دچار آتش‌سوزی شد.

Share

دسته بندی‌ها: اخبار, ایران, کارگری

کلید‌واژه ها: استان بوشهر, اطفای حریق, ایمنی محیط کار, ایمنی کار, خلیج فارس, شناور علی ۲۰, عسلویه, مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر, کارگری

Subscribe
Notify of
0 نظر
Inline Feedbacks
View all comments

درباره 2Feeds

تو فیدز, سایت مرجع رایگان برای دریافت آخرین اخبار ایران و جهان از خبرگزاری های خارجی همچون آوا نیوز، نیک نیوز، صدای آمریکا، دویچوله فارسی، صدای فرانسه، یورو نیوز فارسی، بی بی سی فارسی، رادیو فردا و ... است. شما در این ساین می توانید جدیدترین خبرها و تفاسیر سیاسی، اجتماعی روز را پیگیری کنید.
همچنین وبسایت 2Feeds، انعکاس دهنده و مرجع تماشای ویدیوهای کانالهای یوتیوب فارسی زبان است.
بخش یادنامه(هاتی پاتی) هم به عنوان وبلاگ سایت محسوب می شود که در آن به اخبار، ویدیوها و مطالب افشاگرانه دینی، اسلامی و سیاسی پرداخته می شود. توجه داشته باشید که بخشهایی از سایت همانند بخش بزرگسالان، سکس اسلامی و سکس قرآنی و یا افشاگریهای دینی و مذهبی ممکن است جاوی مطالبی باشد که دسترسی به آنان به اشخاص زیر 18 سال توصیه نمی گردد.
در بخش هاتی پاتی (یادنامه) سایت، هیچ چیز (اعتقادات، دین، مذهب، امامان، قرآن و...) مقدس شمرده نمی شود و مطالب بدون سانسور کلامی و تصویری بیان می گردند. در صورتیکه با این مسئله مشکل دارید، لطفا از دسترسی به این بخش از سایت حذر کنید.


Disclaimer:
2Feeds just provides links to other sites and doesn't host any file by itself.
All the material found on this website are hosted on third-party servers, which are freely available for all Internet users. Hence, logically any legal issues regarding them should be taken up with the actual file hosts, as we're not affiliated with them.
Created By IFP
DMCA | Privacy Policy | Cache | Sitemap