معلم بپا خیز! تجمع اعتراضی بزرگ معلمان استان همدان

جستجوی توفیدز

معلم بپا خیز! تجمع اعتراضی بزرگ معلمان استان همدان

اهمیت:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 رای)
Loading...

یک معلم طی سخنرانی در تجمع معلمان استان همدان تصریح کرد:
«معلمی که در طول خدمت خود، هزاران پزشک، پرستار، قاضی و… تحویل جامعه داد؛ ولی همان قاضی الان حکم بازداشت معلم خود را صادر می‌کند. بشکند دستی که نمک ندارد. به کدام گناه به جرم حق‌خواهی.
جناب نماینده‌ای که حتی در تصورات ذهن کوچکت زندگی با حقوق ۶ میلیون نمی‌گنجد؛ به جمع ما بیا تا معنای سرخ نگه داشتن صورت با سیلی را به تو بفهمانیم. کلاه گشاد رتبه‌بندی که بیشتر شبیه خدعه‌بندی است، باز هم بر سر جامعه فرهنگی گذاشتی؟! در کدامین دانشگاه خراب شده هیات علمی ۱۰ میلیون تومان حقوق می‌گیرد که ۸۰ درصد آنرا به ما بخشیدی؟!
نمایندگان مجلس صلاحیت خود را از کجا آورده‌اند؟
صلاحیت کدام موسسه و ارگانی را بررسی کردی که به خود جسارت بررسی صلاحیت معلم را دادی. صلاحیت معلم را چه کسی تایید کرد؟ صلاحیت خودتون را از کجا آوردی؟! در تبصره‌ای که خواندم، این قانون نیم‌بند برای امسال اجرا نمی‌شود و منوط به تامین بودجه آن است. این کلاهی است که شما بر سر ما گذاشتید. ننگ باد بر دستانی که در لباس امنیت به صورت معلم سیلی زد. آقای قاضی چه کسی ترا قاضی کرد، فراموش کرده‌ای؟ آقای امنیتی چه کسی بر شما لباس عدالت پوشاند؟ عدالتی که بیشتر شبیه مزرعه ملخ زده می‌ماند.
اگر قصد زندانی کردن معلم را دارید، اگر حس می‌کنید جای معلم زندان است، حرفی نیست، زندانی بسازید به جغرافیای کهن ایرانیان. زندانی بسازید به وسعت جامعه دلسوز فرهنگی. زندانی بسازید به وسعت ایران دربندم.
آقای مسئول اداری که کنار بخاری و شوفاژ گرم نشسته‌ای، جمعیت همکارانت را در سرما و گرما ببین، اگر کنار ما نیستی ننگ بر تو باد.
معلمان باید صدای همه اقشار جامعه باشند
من شرمسار از روی دانش‌آموزانم هستم. من شرمسار از روی بازنشسته‌ای هستم که با وجود فرزند، عیال، نوه، عروس و داماد باید بزرگی کند، امید داشت که در بازنشستگی روی آرامش به خود ببیند.
من شرمسار از نیروی‌های خدوم خدماتی آموزش وپرورش هستم که بدون چشم‌داشت نگاهشان به آینده‌ای است که ندارند. من شرمسارم از کارگران معدن، کشاورزان و… که پیام دادند و می‌گویند شما که بلندگو دارید ترا به خدا حرف ما را هم بزنید. حق‌خواهی ما را هم بکنید چه کنیم که دوره بیداد است و نفس در سینه‌هایمان حبس.
من شرمسار از صورت معلمان و دانش‌جویانم هستم اگر امید واهی به آنها دادم.
ساقیا در ساغر هستی شراب ناب نیست، آنچه در جام شفق بینی بجز خوناب نیست»
درتجمع معلمان استان همدان تاکید شد، تا رسیدن به خواسته هایشان از پا نخواهند نشست.
#معلمان
خبرها و ویدئوهای بیشتر در لینک: http://www.irankargar.com

Subscribe
خبر بده در مورد
0 نظر
Inline Feedbacks
نمایش تمامی نظرات