مهدی پاشازاده: در دهان ماهی گذاشتند که به او آمپول دادم؛ خیلی نامرد هستید!

اهمیت موضوع:
بی اهمیتکم اهمیتمتوسطمهمخیلی مهم
Loading...
مهدی پاشازاده: در دهان ماهی گذاشتند که به او آمپول دادم؛ خیلی نامرد هستید!

مهدی پاشازاده ضمن تمجید از شاگردانش، از داوری بازی پارس جنوبی و شاهین گلایه کرد.

مهدی پاشازاده سرمربی تیم شاهین شهرداری بوشهر درباره برد شب گذشته این تیم مقابل پارس جنوبی جم و دوپینگ یکی از بازیکنان سابقش صحبت هایی را عنوان کرد.

به گزارش طرفداری، مهدی پاشازاده، سرمربی تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر پس از پیروزی تیمش مقابل پارس جنوبی جم گفت:

بازی خوب بود و از ابتدا کنترل بازی را در دست گرفتیم و بر حریف مسلط شدیم. با پاس کاری‌هایی که در زمین حریف انجام دادیم، توانستیم به دروازه آن‌ها نزدیک شویم. ۲ گل زدیم و در نیمه دوم باید گل‌های بیشتری هم می‌زدیم. چند موقعیت و ضربه ایستگاهی داشتیم، اما پارس جنوبی شانس آورد و این موضوع طبیعی است.

پاشازاده در واکنش به اعتراضات خود به داوری و عملکرد تیم داوری این دیدار گفت:

اجازه بدهید کارشناسان داوری در این باره صحبت کنند. عرف است که صحنه‌های 50-50 را به سود میزبان بگیرند، اما بد نیست یکی را هم به سود میهمان بگیرند. ما اگر میهمان باشیم صحنه‌های مشکوک و 50-50 به سود میزبان است و در خانه هم بازی کنیم باز هم این صحنه ‌ها به سود حریف ما گرفته می‌شود. بازیکن حریف پشت محوطه به شکلی بازیکن ما را زد که خودش هم افتاد، اما باز هم خطای ما اعلام شد.  

سرمربی تیم فوتبال شاهین شهرداری درباره اظهارات مصطفی ماهی، بازیکن سابق سرخپوشان پاکدشت که پاشازاده را مقصر دوپینگ و محرومیت 4 ساله خودش عنوان کرده گفت:

3 روز گذشته سخت ‌ترین روز‌های فوتبال من بود، زیرا می خواستند نام من را خراب و حاشیه سازی کنند. قبلا هم گفتم که این اتفاقات روی من و بازیکنانم تاثیرگذار نیست. در چند روز اخیر برخی‌ها افراد با بازیکنان من تماس گرفتند که شماره ‌های آنها را درآوردیم و از طریق پلیس فتا پیگیر ماجرا می ‌شویم. در این 3 روز تنها کاری که با من نکردند ترور بود. خیلی به من فشار آوردند.

او در ادامه گفت:

مصطفی ماهی پسری صاف و صادق و بچه روستا است. من فایل مکالمات او را دارم که به من زنگ زد و گفت از 4-5 روز پیش به من زنگ زدند و گفتند چرا هیچ صحبتی نمی ‌کنی. به عنوان یک مربی، کار من در زمین است. کادر پزشکی و بدنساز دارم که کارشان را انجام می‌ دهند. هر جا رفتم، به همه گفتم که هر دارویی مصرف می‌ کنند، باید بگویند و اگر این کار را نکنند، مشکل خودشان است، زیرا این قانون در قرارداد‌ها نیز ذکر شده است. نمی‌دانم چه کسی این حرف‌ها را در دهان این بچه گذاشته و گفته من به او آمپول دادم. این بچه را اذیت نکنید. خیلی نامرد هستید. نمی‌دانم چه بگویم.

پاشازاده افزود:

من برای مملکتم زحمت کشیده ام و بدبختی ‌ها تحمل کردم. در تیم ملی حقم را خوردند، اما چیزی نگفتم. مصدوم شدم و گفتند باید فوتبال را کنار بگذاری، اما برگشتم و آن قدر عرضه داشتم که با 2 بار پارگی رباط صلیبی، رفتم و هفت سال در اروپا بازی کردم. این‌ ها هیچ ارزشی نداشت؟ اولین نفری بودم که در آلمان مدرک مربیگری گرفتم. با 5 تیم قهرمان شدم. تیم نساجی را بستم و پس از اینکه من رفتم 7 هفته نتیجه نگرفت، اما باز هم بالای جدول بود تا اینکه نکونام آمد. این قدر سخت است که من به لیگ برتر آمدم؟ اکنون فقط می‌ ترسم که با تک تیرانداز من را بزنند. گفتم حرفم را در  زمین می‌ زنم و این کار را هم کردم. این فوتبال است. ناراحتید که در زمین زورتان به من نمی ‌رسد. فوتبال چیزی بود که برابر پارس جنوبی دیدید.

او عنوان کرد:

با شاهینی که می‌ آمد و از همه تیم‌ها 4-5 گل می‌خورد و بازیکنانش نمی ‌توانستند 3 پاس تک ضرب به هم بدهند، کاری کردم که می بینید. تیم پارس جنوبی از لحاظ بازیکن خیلی بهتر از ما است. آنها بازیکنانی مانند نوری، ابراهیمی و منوچهری را دارند. به خدا قسم مهاجمی که به بازی فرستادم، 2 روز پیش به تمرینات ما اضافه شد و او را از تیم امید آوردم و 2 بار هم با دروازه بان حریف تک به تک شد. کار باید اصولی باشد. کمی وجدان داشته باشید. آن بچه را که دارید محو می‌ کنید، اما اگر با من مشکلی دارید، در زمین در خدمتتان هستم. اگر حریفم شدید، نوکرتان هم هستم و دستتان را می ‌بوسم، اما نزنید. یکی از دوستان گفت باید در کنارت یک تیم رسانه‌ای داشته باشی. به او گفتم نمی ‌دانم، شاید به یک تیم جاسوسی، یک تیم ضد مین و تیم ضد پاتک هم باید داشته باشم.

پاشازاده گفت:

کار ما معلمی است. من به کسی تهمت نمی ‌زنم، اما چطور می ‌شود که قبل از بازی این همه به بازیکنان ما زنگ می ‌زنند و می ‌پرسند دوپینگ می ‌کنید؟ قرص می‌ خورید؟ این کار‌ها چه معنی دارد؟ به افسران ضد دوپینگ گفتیم بیایید و از ما تست بگیرید. خواهش می ‌کنم هر وقت بازی داریم، بیایند و از ما تست بگیرند. مگر قبلا نمی‌ آمدند؟ همان روز بازی، ماهی روی نیمکت بود و یک بازیکن ثابت تیم قبل از او رفت تست دوپینگ داد. از وقتی به شاهین آمدم، تنها 3 بار در مرحله آخر از ما تست دوپینگ گرفتند. چرا این فرهنگ اشتباه را داریم که وقتی یک نفر موفق می ‌شود، تهمت می‌ زنیم تا او را پایین بکشیم و هم سطح خودمان کنیم؟ این کار را نباید بکنیم و باید یاد بگیریم.  

سرمربی شاهین شهرداری افزود:

قبل از شروع بازی طرف مربی حریف نمی ‌روم. فرقی هم ندارد در خانه باشیم یا بیرون از خانه. در جریان بازی هم به کسی کاری ندارم، مگر این که به من کار داشته باشند. آخر بازی حتی اگر تیمم 6 گل خورده باشد، می ‌روم و به کادرفنی حریف تبریک می ‌گویم. به بازیکنانم گفتم که وقتی داور سوت را زد، دیگر نمی‌ توان نتیجه را تغییر داد، اما سعی نکنید نتایج را در بیرون از زمین بازی رقم بزنید. این 3 روز سخت ‌ترین روز‌های دوران فوتبالم بود. آن زمان که به ناحق از تیم ملی کنار گذاشته شدم، این قدر ناراحت نبودم. در این 3 روز با نامم بازی کردند و خواستند تیمم تضعیف شود. به ما تهمت زدند و متاسفانه برخی از اصحاب رسانه هم به این ماجرا دامن زدند.  

پاشازاده افزود:

من عاشق این هستم که با 4 بازیکن جوان کاری کنم تا تیمم این طور بازی کند. این برای من لذت بخش است. بروید هر کاری می‌خواهید بکنید. شما را به خدا واگذار می‌کنم. خجالت بکشید.

او در پاسخ به این سوال که از عملکرد تیم خود راضی بودید گفت:

رضایت کامل دارم. به هر حال تیم حریف باتجربه بود و یک جا‌هایی فشار آورد، اما دفاع کردن هم باید درست باشد. موقعیت تک به تک به حریف ندادیم و آنها تنها کاری که کردند این بود که با ضربات ایستگاهی و 2-3 نفوذ از جناحین توپ روی دروازه ما آوردند، اما ما همان توپ‌ها را هم دفع کردیم. از نظر بدنی از تیم‌ های دیگر عقب هستیم، اما باز هم دیدید که مقابل پارس جنوبی، بهتر از بازی با سایپا بودیم. پس از بازی با سایپا گفتم که هفته آینده 20 تا 30 درصد بهتر می‌شویم و این روند در بازی‌ های پیش رو نیز ادامه خواهد داشت.   

پاشازاده در پاسخ به این سوال که به ماندن شاهین شهرداری در لیگ برتر امیدوار است گفت:

صد در صد همین طور است. هفته پیش هم گفتم که نیمه اول بازی مهم است، زیرا از یک تنیسور بزرگ پرسیدند چگونه این همه افتخار به دست آوردی و او گفت فقط سرویس اول. 


*/

همچنین بخوانید:

نظرات