مهدی پاشازاده: پرسپولیس همه جوره حقش قهرمانی بود اما کاش استراماچونی را هم برای استقلال نگه می داشتند

اهمیت موضوع:
بی اهمیتکم اهمیتمتوسطمهمخیلی مهم
Loading...
مهدی پاشازاده: پرسپولیس همه جوره حقش قهرمانی بود اما کاش استراماچونی را هم برای استقلال نگه می داشتند

بخش اول گفتگوی علیرضا هاشمی با مهدی پاشازاده که به اتهام دوپینگ می پردازد، امشب ساعت 21 از طرفداری منتشر می شود اما در این فیلم کوتاه حرف های جالب پاشازاده درباره قهرمانی پرسپولیس را می بینید و می خوانید.

مهدی پاشازاده امروز (یکشنبه، 12 مرداد) مقابل دوربین طرفداری قرار گرفت. سرمربی شاهین بوشهر که از اتهام دوپینگ به شدت شاکی است و ادعای اعاده حیثیت دارد، در گفتگو با علیرضا هاشمی از خودش دفاع کرد. پاشازاده علاوه بر توضیح کامل ماجراهای مربوط به دوپینگ مصطفی ماهی، درباره استقلال، تیم ملی و شرایط فوتبال ایران هم حرف زد. گفتگوی اختصاصی طرفداری با مهدی پاشازاده در چند قسمت تقدیم شما می شود. امشب در طرفداری ماجرای دوپینگ را به طور کامل می بینید اما قبل از آن توجه شما را به این بخش از گفته های پاشازاده که درباره قهرمانی پرسپولیس و گلایه های هواداران استقلال است، جلب می کنیم:

به پرسپولیس تبریک می گویم. واقعا حق شان بود قهرمان شوند. خوب بازی کردند، همه چیزشان اوکی بود. تیمی بود که کامل بود. یحیی گل محمدی را هم آوردند و کار درست را ادامه دادند. این که بهشان کمک شد و مسائلی از این دست، به خیلی تیم های دیگر هم کمک شد اما آن ها نتوانستند. کمک منظورم آوردن آقا یحیی از شهر خودرو است. یه گله هم از وزارت ورزش دارم. فقط حرف هواداران را می زدم. اصلا ایرادی نداشت یحیی را آوردند، رقیب مان است، مبارک شان هم باشد ولی ای کاش تیم استقلال هم همانطور حفظ می شد. یعنی استراماچونی را هم نگه می داشتید، رقابت بود و هرکسی قهرمان می شد، دمش گرم!

نظرات