مهم ترین تغییرات در موتور جستجوی گوگل؛ از تشخیص بدترین املا تا تحلیل تصاویر

اهمیت:
بی اهمیتکم اهمیتمتوسطمهمخیلی مهم
Loading...
تغییرات مهم در موتور جستجوی گوگل,اخبار دیجیتال,خبرهای دیجیتال,شبکه های اجتماعی و اپلیکیشن ها
برخی کارشناسان معتقد هستند گوگل بیش از اندازه قدرت گرفته است و نوع نشان دادن نتیجه جستجو به جهت دادن به افکار عمومی در جهان ختم می‌شود.

موتور جستجوی گوگل بر اساس ساختار جدید در جستجوی نوشتار و تصویر و بر اساس آخرین تحولات در زمینه هوش مصنوعی متحول می شود.

به گزارش فرارو به نقل از یورونیوز، تغییرات جدید گوگل طی دو ماه آینده اجرایی خواهد شد. این تحولات می تواند بر اساس یادگیری ماشین، تغییرات اساسی در نوع جست و جو ایجاد کند.

بر اساس هوش مصنوعی (Artificial Intelligence) جدید، گوگل می تو اند حتی بدترین املای را هم تشخیص و شروع به جستجو کند. این جست و جو بر اساس تحلیل و کارکرد شبکه عصبی و ۶۸۰ میلیون فاکتور های مختلف انجام می شود.

روش جدید گوگل (Google) توانایی دارد به جای کل صفحات وب، متن های مستقل صفحات وب را منظم کند این اطلاعات با هوش مصنوعی و یادگیری ماشین تحلیل می شوند تا بهترین نتیجه حاصل شود.

تغییرات مهم در موتور جستجوی گوگل,اخبار دیجیتال,خبرهای دیجیتال,شبکه های اجتماعی و اپلیکیشن ها

یکی از تحولات در الگوریتم جدید گوگل هوش بینایی است بر اساس این الگوریتم جدید موتور جستجو میتواند با تحلیل تصاویر آنها را دسته بندی کند. بعد از تحلیل تصاویر این سامانه فیلم ها و تصاویر را برچسب گذاری می کند.

این روش در زمینه گفتار فیلم ها هم انجام می شود و روش مشابهی توسط گوگل استفاده می شود. این تغییرات میتواند در زمینه تغییرات سئو تحولاتی ایجاد کند.

هم اکنون یکی از مهم ترین مبانی برای گرفتن مخاطب توسط سایت های مختلف، تنظیم محتوا بر اساس استاندارد های گوگل است. این استانداردها، مشخص می کنند که محتوا چگونه باید ویرایش شود تا در موتور های جستجوی گوگل بهتر دیده شود.

بر اساس استاندارد فعلی گوگل، سه شاخص تازگی، ارتباط و محبوبیت نوع نمایش را در صفحات جست و جو مشخص می کند. البته در چند سال اخیر در این زمینه انتقاد هایی به گوگل وارد شده است.

برخی کارشناسان معتقدند گوگل بیش از اندازه قدرت گرفته است و نوع نشان دادن نتیجه جست و جو به جهت جهت دادن به افکار عمومی در جهان ختم می شود.

sarpoosh

با این خبر موافقم با این خبر مخالفم

Subscribe
Notify of
0 نظر
Inline Feedbacks
View all comments