مینو رایولا: فیفا مثل مافیا است و ده سال دیگر وجود خارجی نخواهد داشت

اهمیت:
بی اهمیتکم اهمیتمتوسطمهمخیلی مهم (1 رای)
Loading...

مدیر برنامه مشهور دنیای فوتبال با اطمینان می گوید ده سال دیگر نهادی به اسم فیفا در فوتبال وجود نخواهد داشت. 

مینو رایولا ضمن مقایسه فیفا با مافیا، عمری طولانی را برای این نهاد پیش بینی نمی کند. 

به گزارش طرفداری و به نقل از یورو اسپورت، رایولا طی سال های فعالیت حرفه ای خودش، با فیفا به طرق مختلف اختلاف داشته است. او به تازگی در مصاحبه ای با حضور جانلوکا دی مارتزیو و جاناتان بارنت، از ایرادات فیفا گفت.

این را از قول من بنویسید: فیفا 10 سال دیگر وجود خارجی نخواهد داشت. گلف در کل دنیا بازی می شود؛ ما اتحادیه گلف داریم ولی در آنجا خبری از یک نهاد شبیه به فیفا نیست. همین طور تنیس در حال تغییر است، فرمول یک در حال تغییر است…

رایولا در شرح باور خود اضافه کرد: 

فیفا یک ایراد دارد: آن ها قدرت، مشاغل و پول را تکه تکه می کنند و این طور همه را راضی نگه می دارند. من و جانلوکا اهل ایتالیا هستیم و می دانیم چه تشکلاتی چنین کاری انجام می دهد. وکیل من می گوید که نمی توانم این حرف ها را بزنم چون در غیر این صورت مرا به دادگاه خواهند برد ولی من مایلم علیه آن ها در دادگاه حاضر شوم. ولی من و جانلوکا بر حسب کشوری که از آن آمده ایم، می دانیم که این ساز و کار به چه تشکلاتی شباهت دارد چرا که آن ها شفاف کار نمی کنند و تا زمانی که برای خودشان خوب نباشد، برای دیگران کاری انجام نمی دهند. بنابراین فیفا در دهه آخر وجودش را سپری می کند. شاید 10 سال دیگر من و جاناتان در این صنعت حضور نداشته باشیم ولی مطمئن باشید آن زمان فیفایی هم در کار نخواهد بود. 

Subscribe
Notify of
0 نظر
Inline Feedbacks
View all comments