نابودی آمریکا پیامد اجرایی شدن سیاست مهاجرتی بایدن

اهمیت:
بی اهمیتکم اهمیتمتوسطمهمخیلی مهم
Loading...

استفان میلر، مشاور پرزیدنت ترامپ روز گذشته در جمع خبرنگاران گفت سیاست مرزهای باز بایدن، با سرازیر کردن میلیون‌ها مهاجر خارجی به خاک آمریکا، طبقه‌ی متوسط آمریکایی را نابود خواهد کرد.

ورود بی‌حساب کارگران با مزد پایین از سرتاسر جهان، عواقبی چون کاهش میزان درآمدها، ورشکست شدن بیمه‌های درمانی سالمندان و اقشار کم درآمد، شلوغی مدارس، شلوغی بیمارستان‌ها در مواقع شیوع پاندمی‌ها را به دنبال خواهد داشت و ایالت‌ها را با مشکلات عدیده‌ مواجه خواهد کرد.

بر اساس طرح بایدن، کمپانی‌ها مجاز خواهند بود که کارگران بیشتری را با ویزای کار بپذیرند و شهردارها کارگران موقتی را در شهرها به کار خواهند گرفت.

همچنین فارغ‌التحصیلان خارجی دانشگاه‌های آمریکایی بدون هیچ‌گونه محدودیتی وارد بازار کار می‌شوند، به استخدام کمپانی‌ها درخواهند آمد و بخش‌ تکنولوژی را اشغال خواهند کرد.

میلر در ادامه افزود این کار اهانت به شعور، تجاوز به قانون و اهانت به منطق وجودی یک کشور و مردم‌داری است. در این صورت دیگر مساله ما چپ، راست یا میانه نیست بلکه مساله وجود یا عدم وجود یک کشور است.

طرح ۲۰۲۰ بایدن ایالات متحده را متعهد به پذیرش صد درصدی مهاجران و پناهندگان می‌کند و اصلاحات پرزیدنت ترامپ در این زمینه را لغو خواهد کرد.

این سیاست میلیون‌ها انسان را از سرتاسر کره زمین روانه‌ی آمریکا خواهد کرد بنابراین شما چه دموکرات باشید چه جمهوری‌خواه و چه مستقل این طرح باید شما را عصبانی کند، این طرح توهینی به منطق وجودی یک ملت، یک مرز و یک کشور است.

Subscribe
Notify of
0 نظر
Inline Feedbacks
View all comments